Karel Gott je po operaci, leží v nemocnici a ruší program

Lubos-Prochazka

Zpěvák Karel Gott (70) je po operaci vyhřezlé ploténky. Zůstává v nemocnici, ale je v pořádku. Dnes o tom informovalo rádio Frekvence 1. Zpěváka trápily silné bolesti už několik dní, teď kvůli své hospitalizaci ruší pracovní program.

Zpěvák na veletrhu v Lipsku, kde mu viditelně nebylo dobře.V jaké nemocnici Karel Gott leží, není známo. Přes den měl sice Mistr zapnutý mobilní telefon, ale nezvedal ho. Jeho manželka Ivana má celý den telefon vypnutý. "Musí být v klidu, více vám neřeknu. Snad jen to, že jsme prozatím zrušili jeho čtvrteční koncert v Příbrami, náhradní termín včas oznámíme," řekl Frekvenci 1 editor Gottových internetových stránek Karel Gott.com Jan Adam.

Naposledy v Lipsku
Zpěvák se naposledy objevil na veřejnosti v neděli na knižním veletrhu v německém Lipsku. Křtil tam a podepisoval německé vydání knihy Karel Gott – Zlatý hlas z Prahy. Tuto příležitost si nenechalo ujít několik stovek jeho německých fanynek. Mistr prozradil, že do finální podoby německé verze knihy osobně zasahoval. "Upravoval jsem to tak, aby to bylo zajímavé pro německé čtenáře," vysvětlil zpěvák, který se snažil skrývat bolest. Ihned po návratu do Prahy pak zamířil do nemocnice.

Koule.cz přeje Karlu Gottovi brzké uzdravení.

Témata: