Katy Perry, další host seriálu How I Met Your Mother

Hana-Slivova

Americký seriál How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) slibuje dalšího hvězdného hosta. Po Britney Spears se v díle nazvaném "Oh Honey" objeví zpěvačka Katy Perry. Bude hrát krásnou a naivní sestřenici studentky architektury Zoey. Katy už má za sebou roli v seriálu Simpsonovi.

Katy Perry měla úspěšný rok. Vdala se, natočila desku Teenage Dream, s hitem Firework vévodí americké singlové hitparádě a s rapperem Snoop Doggem natočila hit California Gurls, úspěšnou západopobřežní variantu na Empire State of Mind rappera Jay-Z a zpěvačky Alicie Keys.
Po účasti v jednom díle seriálu Simpsonovi (Katy Perry dorazila na návštěvu k Simpsonovým…) teď dostala roli v populárním komediálním seriálu How I Met Your Mother (HIMYM). Zahrát si má nivní, ale zato krásnou Honey, sestřenku studentky architektury Zoey. Tu hraje Jennifer Morrison. "Katy je neuvěřitelný talent a my jsme nadšeni, že s ní můžeme spolupracovat," řekl spoluscenárista šesté série Carter Bays.

Zábavná Britney Spears
Před Katy Perry se v HIMYM objevila v roce 2008 i zpěvačka Britney Spears. "Byla tak zábavná. Netušila jsem, že má takový cit pro vtip," komentovala její výkon herečka Alyson Hannigan, která hraje postavu Lily.
V aktuální šesté sérii se objevila také frontmanka The Pussyacat Dolls Nicole Scherzinger. V epizodě Glitter si zahrála Jessicu Glitter, která nedopatřením zpívá erotické písničky v dětském kanadském pořadu, v němž jako teenager účinkovala i postava Robin alias Robin Sparkles.  

Podívejte se na Britney v roli asistentky v How I Met Your Mother

Podívejte se na Firework od Katy Perry

Témata: