Katy Perry se provdala za Russela Branda. Asistovali jim sloni

matoush

Katy Perry (25) se konečně (!) provdala za herce Russela Branda (35). Své ano si řekli v sobotu v noci v Indii. Pár pojal obřad opravdu stylově, nechybělo tradiční oblečení, tradiční hudba a ceremonie se dokonce zúčastnil i pár slonů, což náš Šrumec zaujalo nejvíc.

pollKaty Perry a Russel Brand mají tu čest vám oznámit, že nadále jsou pan a paní Brandovi,“ znělo oficiální sdělení novomanželů. „Přísně soukromý a hluboce duchovní obřad, kterého se zúčastnili pouze ti nejbližší příbuzní a přátelé (včetně zpěváků Morrisseyho, Noela Galleghera nebo Diddyho), vedl dlouholetý rodinný přítel.“ Aby toho nebylo málo, nezapomněl šťastný pár dodat, že při přípravě se nechal inspirovat majestátní tradicí severní Indie.
Nelze však tvrdit, že obřad v národním parku Rathambore neměl styl. Do luxusního hotelu, kde se celý obřad odehrával, se od časného rána přivážely nejrůznější rekvizity včetně dvojice slonů Laxmi a Mali, velbloudů a koní. Sloni později přivezli novomanželský pár k oddávajícímu.

Katy a Russel se „do stylu“ dostávali už předchozí noci, kdy se zúčastnili obrovské party ve stylu bollywoodských trháků. Russel si dokonce oblékl „kurta-pyjama“ (bílý oblek sestávající z dlouhého kabátu a volných kalhot). Jako svatební dar dostala Katy od Russela tygřici, která je v tamních krajích považována za symbol krásy. Pár se ale dohodl, že zvíře nechá v Indii a bude na něj posílat místní rezervaci peníze.

Budou hvězdy Glee pózovat pro Playgirl?
Teď trochu z jiného soudku. Poté, co Ameriku pohoršily fotografie v časopise GQ, na kterých dívky z televizní show Glee pózují v poněkud odvážnějších pozicích (chápejte, jsme v Americe), přišel se svou troškou do mlýna i magazín Playgirl. Ten pro změnu nabídl pánům z Glee, že s nimi nafotí „ještě o malinko odvážnější fotografie než ty v GQ.“ „Každému jsme ochotni nabídnout do sto tisíc dolarů,“ řekl Josh Sussman z Playgirl.