Kde kolabují fanynky Roberta Pattinsona? Koule vám poradí, kam vyrazit za celebritami

Lubos-Prochazka

Vidět na vlastní oči své oblíbené hvězdy. Každodenní plán tisíců turistů, kteří jezdí do Los Angeles, mekky showbyznysu. Ve dnech, kdy se předávájí Oscaři, je nával turistů největší. Koule.cz vám přesně týden před předáváním Oscarů prozradí, kde si na hvězdy v L.A. počkat.

Někdo má štěstí, někdo ne. Čekat na celebrity před jejich domy v Los Angeles je ztráta času. Musíte být ve správný čas na správném místě. Třeba je potkáte na nákupech nebo někde v restauraci. Největší šanci ale máte během předávání Oscarů, které proběhne v neděli 7.března ve čtvrti West Hollywood.

Varianta 1

Zvukař Petr Forejt bydlel v hotelu se svojí manželkou Helenou. Foto: Luboš ProcházkaStůjte celou sobotu 6. března u bran hotelu Four Seasons v ulici Doheny Drive ve čtvrti Beverly Hills. Právě tady jsou ubytovány desítky celebrit, které nebydlí v Los Angeles a zrovna přicestovaly na předávání Oscarů. Loni v tomto hotelu nocoval třeba Mickey Rourke nebo režisér osmi Oscary oceněného Milionáře z chatrče Danny Boyle. Před hotelem jsou desítky fotografů, tak se k nim připojte a pečlivě sledujte hlavní vchod. Loni se Koule.cz sešla ve Four Seasons s nominovaným zvukařem Petrem Forejtem (na fotce).

 

Varianta 2

Křižovatka, ze které můžete sledovat příjezdy celebrit k červnému koberci. Foto: Luboš ProcházkaV neděli 7. března brzy vstaňte a utíkejte ke křižovatce ulic Hollywood Boulevard a Highland Avenue. Právě tady je totiž místo, kde začíná červený koberec. Když přijdete včas a vejdete se, policie vás po kontrole vpustí přímo ke křižovatce, odkud budete moci odpoledne od 15 hodin místního času sledovat přijezdy celebrity na Oscary. Je to jediné místo, odkud je to možné. VIP a další hosté se v přímém přenosu sjíždějí do divadla Kodak dvě hodiny, od 17.00 pak začíná předávání Oscarů. A proč tak brzy? Ve větší části USA je totiž už v tu chvíli večer.

Varianta 3

Po skončení Oscarů a následné tiskové konferenci odcházejí hvězdy na tzv. Guvernérský bál. Ten je hned vedle divadla Kodak, kde galavečer probíhá. Vidět jejich přechod z budovy do budovy je ale kvůli uzavřeným ulicím nemožné. Počkejte proto kolem 22. hodiny u hotelu Sunset Tower Hotel na Sunset Boulevardu. Právě tam se totiž řada "vipek" přijede pobavit na Vanity Fair Party. Přímo k hotelu se nedostanete, ale můžete sledovat příjezdy celebrit z druhé strany ulice. Loni takto desítky fanynek mohly vidět příjezd mimo jiné Roberta Pattinsona nebo Zaca Efrona.

Podívejte se na loňský příjezd Roberta Pattinsona na Vanity Fair Party v Hollywoodu:

Koule.cz pro vás bude letos oscarové dění v Los Angeles opět přímo na místě sledovat. Více také můžete číst ve skupině na Facebooku – Cesta na Oscary 2010 a nebo poslouchejte rádio Frekvence 1.

Témata: