Kdo z českých umělců se převtělil do plakátu Smrt jí sluší?

Redakce

Kdo z českých umělců si zahrál na plakát k filmu Smrt jí sluší? Překvapivě ne jeden herec a dvě herečky, ale dva herci a jedna herečka!

Film, který získal Oscara za trikové efekty, to byla výzva pro Kalendář Proměny 2017. Na jednom plakátě se sešly hvězdy rovnou tři. Chantal Poullain charismatický herec Michal Dlouhý a přesná kopie Goldie Hawn – Jan Cina!

„Bohužel vzhledem k vytíženosti herců jsme je nedostali na jedno místo v jeden den. To ale nevadilo, neboť se použil stejný nástroj, který vyhrál u filmu Smrt jí sluší cenu, a sice trikové efekty,“ uvedl Petr Kurečka, autor kalendáře.

Jak je tahle role pro hvězdnou Meryl Streep netypická, tak je pro Chantal Poullain samozřejmá svojí elegancí. „Když jsem hledal, která herečka by u nás mohly ztvárnit Meryl Streep ve filmu Smrt jí sluší, vtipnou, krásnou a věčně mladou, vycházela mi z toho jednoznačně Chantal,“ dodal fotograf.

„Upřímně jsem si na začátku říkal, že najít společné rysy bude těžké, ale myslím, že díky zázračným rukám maskérky a kostymérky a samozřejmě umu fotografa, Cina zmizel a objevila se Goldie,“ řekl Cina.

Poznáte českou herečku, která si zahrála na Alžbětu II.?

Kdo si zahrál na Osvícení?