Klip OK Go opět baví YouTube. Psi v něm dělají psí kusy

Hana-Slivova

Poznávacím znemením americké kapely OK Go jsou zábavné klipy. Tentokrát do písničky White Knuckles (Bílé kotníky) zaangažovala i dvanáct psů, kteří se členy skupiny provádí doslova psí kusy. Příběh, který v klipu uvidíte, se podařilo natočit na 72. pokus.

Klip americké elektrorockové skupiny OK Go, jejíž hudební videonahrávky vidělo na YouTube už několiik desítek milionů lidí, opět zabodoval. Video s názvem White Knuckles kapela představila v talkshow moderátorky Ellen DeGeneres a 20. října 2010 ho umístila na web, kde ho za jediný den viděl milion fandů. Tentokrát ale ve videu zabodovalo hlavně dvanáct psů – Riot, Spike, Justice, Jury, Sequel, Zuni, Kash, Bunny, Peanut, Tin Tin, Kobie, Dazzle – kteří v něm fungují jako velmi vytrénovaní mazlíčci.

"Nechtěli jsme hloupé zvířecí triky ani jediného zázračného psíka. Chtěli jsme hodně psů, kteří dělají obvyklé fígle společně," řekl frontman OK Go Damian Kulash.
Natáčení ale samozřejmě nebylo úplně jednoduché. Zatímco lidé nacvičovali klip s plyšovými zvířaty, psi prošli dvoutýdenním tréninkem. Prvních 48 pokusů bylo chybných, když už jich ale psi měli za sebou padesát, na své

Podle tiskového mluvčího kapely Bobbieho Galea úspěch nového klipu přišel dřív než v případě videonahrávky Here It Goes Again, za kterou skupina dostala cenu Grammy. Za pět let na YouTube si ji prohlédlo 50 milionů fanoušků.

Here It Goes Again

http://www.youtube.com/watch?v=XJulhGUh8vU
    
Nahrávka White Knuckles upozorňuje na podporu spolků na ochranu zvířat. Zisk z prodeje videa chce kapela věnovat fondu Americké společnosti pro ochranu zvířat a na pomoc psím útulkům.

OK Go a End Love, další zábavné video

Témata:,