Koukněte na nové video „amerického idola“ Adama Lamberta

Hana-Slivova

Extravagantní finalista loňského ročníku soutěže American Idol Adam Lambert má nový klip. Natočil ho k písničce If I Had You a chce jím dokázat, že hudba může spojovat lidi.

pollOsmadvacetiletý zpěvák Adam Lambert loni nadchnul fanoušky soutěže American Idol, ve které se proslavil skvělým hlasem Freddieho Mercuryho z Queen a otevřeným přiznáním homosexuální orientace. V soutěži sice nakonec skončil "až" druhý, letos ale vydal docela slušnou desku For Your Entertainment (recenze na Kouli: Adam Lambert a jeho milenci na jednu noc…) a v současné době je s albem na severoamerickém turné.

Důležitý je kontakt s lidmi
V podnělí 14. června 2010 mělo premiéru Adamovo v pop světě očekávané video k písničce If I Had You.
Režisér Bryan Barber se při natáčení zaměřil hlavně na zpívací a tancovací scény, ve kterých Lambert komunikuje s lidmi v kalifornském parku Griffith. "Chceme tím klipem říct, že nezáleží na barvě kůže, na náboženství nebo sexuální orientaci. Všichni se můžeme bavit dohromady," řekl Adam pro MTV. "A to ostaní – peníze, úspěch, štěstí, móda…to je sice super, ale nic to neznamená, když nejste v kontaktu s lidmi," dodal.
Na video se podívejte tady
. Jak se vám líbí?

Témata: