Koukněte na nový klip Charlie Straight

Hana-Slivova

Na Charlie Straight napadají v novém klipu k písničce Try Some Stuff You Don´t Think You Should konfety. Podívejte se na video, které se natáčelo v tovární hale.

Kapela Charlie Straight vypouští do světa čtvrtý a poslední singl z desky She’s a Good Swimmer.

Námětem písničky Try Some Stuff You Don’t Think You Should, je, jak Charlie Straightprozrazuje název, výzva k neobvyklým nebo nečekaným činům a zážitkům.

„Jednou jsem mluvil s basákem Johnnym o tom, co se mi zrovna honilo hlavou, a přemýšlel jsem, co dělat. Z toho, co mi poradil, se pak odpoledne u klavíru narodila tahle písnička,“ říká Albert Černý, zpěvák Charlie Straight.

Charlie Straight: Try Some Stuff You Don´t Think You Should

Černoblíle – barevný klip vznikal během února letošního roku. Teplota se při natáčení pohybovala pod nulou a pára od Albertových úst je tak autentická. „Celé natáčení probíhalo dost spontánně. Kdy a kde se bude točit, se nevědělo ani den předem. Prostě jsme to nechali osudu,“ doplňuje Černý.

V dubnu kapela Charlie Straight odlétá do New Yorku chystat klip k písničce School Beauty Queen. Ta se stane ústřední melodií nového seriálu České televize 4teens. Režisérem videa bude tanečník a choreograf Yemi.

Kromě natáčení v New Yorku Charlie Straight připravují materiál pro druhé album. To by mělo vyjít v prvním čtvrtletí roku 2012.

Témata:,