Na večírku Eltona Johna zpívala Lady Gaga. Byli jsme tam také!

Lubos-Prochazka

Koule se díky módnímu návrháři Osmanymu Laffitovi (45) podívala na párty pořádanou zpěvákem Eltonem Johnem (64) a viděla na vlastní oči soukromé vystoupení Lady Gaga (24). Podívejte se na fotky.

Letní ples White Tie and Tiara proběhl na rozloze 37 akrů anglického venkova hned vedle královského hradu Windsor. Celý večer Elton John zorganizoval proto, aby vybral peníze pro fond na podporu boje proti AIDS.
Elton během duetu s Lady Gaga / foto: Guy GheysensK večeři se podávala míchaná vajíčka s kaviárem, následovalo jehněčí s čokoládovou bombou se zrmzlinou z arašídového másla. Pak Elton hosty plesu vyzval k věnování financí své nadaci. Vyslechli ho přitom tenista Boris Becker, návrhář Valentino, herečka Elizabeth Hurley, Jake Shears z kapely Scissor Sisters a zpěvák Peter Andre. Dorazila i známá česko-americká podnikatelka Ivana Trump.

Lady  zpívala s Eltonem
Lady Gaga
se Sirem Eltonem Johnem vytvořila během svého hodinového vystoupení skvělý duet, ve kterém spojili zpěvaččinu baladu Speechless a zpěvákův hitYour Song. "Mít Lady Gaga metr před sebou a sledovat její vystoupení během písně Show Me Your Teeth je opravdu obrovský zážitek," řekl Kouli návrhář Osmany Laffita.

Na Kouli: Lady Gaga jako rocková královna s novou písničkou You And I

Dům vyzdobený jako léčebna
Elton přeměnil kvůli plesu svůj dům v psychiatrickou léčebnu ála Lady Gaga, kde číšníci předstírali mentálně zaostalé pacienty servirující jídlo na chirurgických podnosech. Na stromech v zahradě byly ruce živých osob, všude byla nemocniční lůžka. Akce se z Čechů kromě Osmanyho zúčastnil také zpěvák Michal David, kterého Elton pozval po jejich vzájemném setkání v Praze.

Podívejte se na duet Eltona Johna a Lady Gaga na letošním předávání Grammy

http://www.youtube.com/watch?v=e0bo9gck3cg

Témata:,