Kristin Davis alias Charlotte: Alkohol mi pořád schází 

Redakce

Kristin Davis, představitelka naivní a lehce upjaté Charlotty York-Goldenblatt, je v civilním životě úplně jiná. Je jí dost přes čtyřicet, ale do manželství a rodiny se nežene. Stále svobodná a bezdětná žena, která má dlouhodobé problémy s alkoholem, si na rozdíl od romantičky Charlotte nemyslí, že dáma je kompletní bytostí pouze tehdy, když žije ve vztahu.

Kristin Landen Davis (45) absolvovala po střední škole univerzitu v New Jersey a poté se vydala, tak jako protagonistky Sexu ve městě, do náruče hektického New Yorku. Jejím snem bylo otevřít si vlastní studio jógy. Nejdříve si několik let vydělávala jako servírka, pak se jí ale sen splnil a spolu s kamarádkou opravdu rozjela jóga studio.  

Začalo to Merlose Place
Kdyby v roce 1995 nevyhrála konkurz do později populárního seriálu Melrose Place a nezačala se objevovat na obrazovce v roli Brooke, asi by doposud učila studenty cvičit asány.
Brooke ze zmíněného seriálu byla ovšem pravým opakem milé a pečující Charlotty. „Když jsem šla po ulici, slyšela jsem často ženy, jak si šeptají – to je ta mrcha Brooke!“ vzpomíná Kristin. Její postava se ale v seriálu ohřála pouze rok, diváci jí prý nemohli přijít na chuť.

O tři roky později se na Charlotte usmálo štěstí v podobě dnes už kultovního seriálu a světlo televizního světa tak spatřila elegantní a trochu prudérní galeristka Charlotte York, později York- Goldenblatt.  Ač je sama o dost svobodomyslnější, postava Charlotty je herečce sympatická. „Charlotta je žena, která hledá bezpečí, to je podle mého názoru ženám blízké.“ Na seriálu, který ji přinesl nominaci na cenu Emmy, je podle ní výborné to, že ukazuje různé cesty, kterými ženy mohou jít.

Kristin chodila s hercem Alecem Baldwinem, oba partneři se také objevili v několika epizodách seriálu Přátelé. Zda a popřípadě s kým chodí teď, to se ale Kristin daří před médii tajit. Co už však, je závislost na alkoholu, s níž se léčila. Přiznává, že alkohol jí stále chybí. „Vždycky mi pomáhal zbavit se stydlivosti a vyjít ven z ulity,“ přiznává herečka, která se v pánském magazínu Stuff umístila na 42. místě v žebříčku nejvíce sexy žen světa.

Věděli jste, že…
…Kristin v budoucnu uvažuje o adopci dítěte, že miluje hudbu napříč žánry i napříč staletími, stále cvičí jógu, chystá se prý navštívit Indii, miluje značku Prada  a v bulváru se spekuluje o tom, že natočila domácí porno?