Lady Gaga chce zpívat s dívenkou. Uchvátila ji její verze Born This Way

Hana-Slivova

Nedávno jsem psali o povedených cover verzích nového singlu Lady Gaga Born This Way. Zbrusu nový příspěvek od desetileté Kanaďanky Marii ale zpěvačku uchvátil natolik, že jí osobně zavolala a nabídla jí hostování na koncertě. Skladba Born This Way se navíc stala nejprodávanějším trackem v historii serveru iTunes.

Coververze skladby Born This Way Lady Gaga v podání  talentované desetileté dívenky jménem Maria Aragon uchvátila zpěvačku natolik, že jí po telefonu nabídla společné vystoupení.

Když školačka z páté třídy školy Isaaca Brocka v kanadském Torontu slyšela zpěvaččinu chválu, vyhrkly jí nadšením i stresem slzy.

Lady Gaga mluví s Marií Aragon

"Jsi úžasná. Když tě poslouchám, nedokážu se ubránit pláči. Lidé jako ty jsi důvod, proč dělám hudbu," řekla do telefonu mimo jiné Gaga. "Ten den, kdy mi blogger Perez Hilton poslal odkaz na tvé video, jsem se neměla ani trochu dobře. Jakmile jsem si tě ale poslechla, zaplavilo mě takové štěstí, až mi začaly téct slzy. Máš tak krásný hlas a překypuješ radostí," vykládala dojatá Gaga dívce. "Nikdy se nevzdávej svých snů."

Zpěvačka nakonec Marii navrhla, aby dorazila na její torontský koncert 3. března a ve skladbě Born This Way si zahostovala. Jako "zálohu" si s dívkou kousek písničky zazpívala.

Lady Gaga a Born This Way: Nejpovedenější cover verze

Cover verzi Born This Way od desetileté Marii viděly na YouTube během dvou dní přes přes tři miliony lidí. Natáčení vlastních verzí je podle dívky její hobby; má jich už 72.

Maria Aragon zpívá Born This Way od Lady Gaga

Písnička Born This Way zbořila mezi tím rekordy serveru iTunes. Za pět dní od vydání si ji koupilo více než milion lidí, což je nejvíce v jeho historii.

 

Témata: