Lady Gaga dorazí 17. listopadu do Prahy

Hana-Slivova

Americká zpěvačka a současná hvězda číslo jedna světové pop music Lady Gaga se 17. listopadu 2010 poprvé představí v Praze. Zazpívá v O2 areně, lístky budou stát 1390 až 2590 korun.

Lady Gaga míří do Prahy. Čtyřiadvacetiletá hvězda pop music, mnohými přirovnávaná k Madonně v nejlepších letech, 17. listopadu zazpívá v rámci turné Monster Ball poprvé v Praze. Termín je už k dohledání i na jejím webu. Těšit se tak můžeme i na hitovky Poker Face, Bad Romance, Just Dance či Paparazzi z dvou zpěvaččiných desek The Fame a The Fame Monster. Vstupenky na pražský koncert v cenách od 1390 do 2590 korun budou v prodeji od 10. května.
"Lady Gaga, jejíž koncerty mívají až divadelní atmosféru, slibuje svým fanouškům ještě o něco více než to, co zažili během předchozího Monster Ball tour," řekl Petr Novák z pořádající společnosti Live Nation.

pollVe své hudbě Lady Gaga mísí taneční pop a elektro pop s rockem a discem.
Desky The Fame Monster, kterou zpěvačka chápe jako pokračování The Fame, se prodalo po celém světě 11,5 milionu kusů.  

Turné začíná 7. května
Turné Monster Ball zahajuje zpěvačka 7. května ve švédském Stockholmu a ještě před přesunem do zámoří se zastaví v Německu, Nizozemsku, Belgii, Francii a Británii. Na základě velkého úspěchu se Monster Ball tour vrátí do Evropy na podzim a nová série koncertů začne představením v Helsinkách 13. října.

Lady Gaga, občanským jménem Stefani Joanne Angelina Germanottavá, se narodila italským rodičům. Přezdívku Lady Gaga si zvolila podle písničky Radio Gaga od skupiny Queen. Jako čtyřletá se učila hrát na klavír podle sluchu. Ve třinácti letech napsala svoji první klavírní baladu, o rok později už hrála po nočních klubech v New Yorku. V sedmnácti se stala jedním z dvaceti vybraných talentovaných dětí, které se předčasně dostaly na prestižní univerzitu umění Tisch v New Yorku. V roce 2008 vydala album The Fame, které je dle jejích slovo tom, "že se každý může cítit slavný".

Provokativní zpěvačka se ještě před svou kariérou proslavila psaním textů pro jiné umělce, například pro Pussycat Dolls či Britney Spears. Její skladbu Paparazzi si do soutěže vybral vítěz Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr.

Skvělý Martin Chodúr a Paparazzi

http://www.youtube.com/watch?v=CWRveFnwdfY

Lady Gaga a Bad Romance

Lady Gaga a Poker Face

 

Témata:,