Lady Gaga dotočila novou desku. Prý bude „zlá“

Hana-Slivova

Dobrý zpráva pro všechny, které stále ještě baví popový fenomén posledních dvou let. Špatná pro ty, kteří už ho mají plné zuby. Lady Gaga právě dotočila v pořadí čtvrté album. „Upekla jsem dort s hořkou polevou,“ řekla o něm Gaga.

pollNové album Lady Gaga samozřejmě nemůže vyjít jen tak, bez povyku. Představit ho chce zpěvačka na Nový rok, jméno desky si ale ještě před tím hodlá vytetovat na tělo a fotku vystavit na internet. Ve velkém rozhovoru pro časopis Rolling Stone, jehož červencové číslo vychází dnes, Lady Gaga dále prozradila, že novinka bude naštvanější než její dřívější počiny a bude mít lehce politický podtext. „Co to zase bylo za podělaný rok? Tři roky jsem pekla dobroty a teď prostě upeču dort s hořkou polevou. Protože čím sladší je dort, tím hořčí může být poleva,“ řekla zpěvačka v rozhovoru.
Na albu podle svých slov pracovala několik měsíců. „Jsem ráda, že jsem s nahráváním u konce. Některým umělcům trvá nachystat album roky, ne tak mně. Já totiž skládám muziku každý den,“ dodala.
V rozhovoru se dále dočtete o tom, že zpěvačka se každé ráno cítí jako obyčejná čtyřiadvacetiletá holka, jaký má vztah s otcem, za co může zpěvaččin dávný bolestný rochod nebo proč jsou pro ni tak důležití fanoušci.   

Lady Gaga má za sebou celkem tři nahrávky. Debut The Fame vydala v roce 2008, následovalo album The Fame Monster a letošní deska remixů.

Koukněte na poslední klip Lady Gaga – Alejandro

Lady Gaga a Beyoncé – Telephone

http://www.youtube.com/watch?v=EVBsypHzF3U

Témata: