Lady Gaga mi vydělala dost, asi půjdu do důchodu, říká Akon

Hana-Slivova

Předávání Brit Awards už máme za sebou, zůstává ale pár hlášek muzikantů, kterým oceněná muzika změnila život. Například takový zpěvák a producent Akon (37) se chystá do předčasného luxusního důchodu, protože už má vyděláno. Přesněji řečeno - peníze mu vydělala zpěvačka Lady Gaga.

Hvězda Lady Gaga září nejen v hitparádách (její aktuální singl Bad Romance je aktuálně pátý na Billboardu, kde se drží už 16 týdnů, za sebou má i vítězství v britské hitparádě) či na stránkách bulvárních časopisů a webů, ale i v kasičce rapera a producenta Akona. Toho totiž před třemi lety osvítil duch svatý a podepsal se zpěvačkou smlouvu pro vydavatelství KonLive, který spadá pod Interscope Records, potažmo velký label Warner Music.

Poslechněte si Bad Romance

Co z toho pro Akona vyplývá? Lady Gaga se svými dvěma alby The Fame (2008) a The Fame Monster (2009) zabodovala tak, že Akon je podle svých slov finančně zabezpečený až do konce života. "Když jsem ji tehdy slyšel, věděl jsem, že je volná, tak jsem řekl Jimmymu (Jimmy Lovin, šéf Interscope – pozn. red.), že ji chci Lily Allen: Dál už tu s vámi zpívat nebudu! mít pod svými křídly. Jimmy odpověděl, ať ji klidně podepíšu. A podívejte se, jaká megastar se z ní vyklubala," vykládal nadšený Akon americké tiskové agentuře AP. "Byla pro mě doslova požehnáním, přišla v pravý čas. Vidíte, když v něco opravdu věříte, vyplatí se vám to," libuje si Akon, který tak zvažuje, že odejde do předčasného důchodu a bude si už jen užívat svých peněz.  

Odcházím, tvrdí Lily Allen
S kariérou se po Brit Awards chce loučit i Lily Allen, zpěvačka, které své zaječí úmysly oznamovala už loni. Allen letos získala cenu pro zpěvačku roku, což považuje za skvělé zakončení profi pěvecké dráhy. Teď se totiž chce více věnovat herectví či vydávání desek. "Je fajn, že jste za tvrdou práci takhle pěkně odměněni, ale cena mé rozhodnutí v žádném případě nezmění. Je to jen dobrý způsob, jak říci sbohem. Chtěla bych toho tolik udělat se svým vydavatelstvím a obchodem," dodala Allen.  

Koule přeje našim dvěma důchodcům hodně štěstí.  

Témata: