Lady Gaga se chystá na Brit Awards. Truchlí a snídá ve stodole

Hana-Slivova

Zpěvačka Lady Gaga, která se dnes večer představí na ceremoniálu při příležitosti předávání Brit Awards, kříží pořadatelům plány. Na poslední chvíli se totiž rozhodla, že místo barevné a radostné show bude truchlit.

Zpěvačka Lady Gaga měla na Brit Awards 2010 vystoupit s tradičně spektakulární show, svůj názor ale změnila a rozhodla se, že letos se divákům v londýnské areně Earls Court představí v černé barvě. Důvodem je smrt jejího polloblíbeného britského návrháře Alexandra McQueena, který se minulý týden ve svém bytě oběsil.
"Řekla, že chce všechno změnit. Že chce mít na sobě černé oblečení a zazpívat ponurou verzi svých písniček Telephone a Dance in the Dark. Původně měla vjet na pódium v autě nacpaném hudebními nástroji a na sobě měla mít jakési plavky," cituje jednoho z pořadatelů bulvární deník The Sun. Dodal, že organizační tým stále zvažuje, zda na její požadavky přistoupí.

Jak to dopadlo, to se dozvíme po deváté hodině večer. Přímý přenos z Brit Awards bude totiž vysílat i česká Evropa 2.

Posnídala na seně
Jestliže dnes večer se Lady Gaga ukáže v černém, ještě o víkendu se měla podle všeho dobře. Hudební magazín NME.com totiž cituje The Sun, který píše, že Lady Gaga snídala na Valentýna ve stodole. Jedno takové venkovské stavení si pronajala od farmáře Howarda Bainese z Croftonu v hrabství Yorkshire.
„Volala mi, jestli si může pronajmout mou stodolu na romantickou snídani. Druhý den ráno sem opravdu přijela černá dodávka, z ní vylezla zpěvačka se svým přítelem a dali si snídani se šampanským. Nemohl jsem tomu uvěřit,“ dodává Baines. Fotograf, který celý výsadek dokumentoval, dodal, že prostřeno bylo na balíku sena.
My jen doufáme, že Lady Gaga nemá alergii na prach a pyl a celé Brit Awards neprokýchá. To bychom z přenosu moc neměli.

Lady Gaga může letos získat hned tři ceny: za nejlepší zahraniční zpěvačku, nejlepší zahraniční desku a za průlom na scénu pop music. Na přeholed všech nominací se podívejte tady.

Koukněte na klip k Bad Romance

 

Témata:,