Lady Gaga se o Velikonocích rouhá. Neposlouchejte ji, nabádá církev

matoush

Nový klip Lady Gaga Judas má premiéru až za týden, církev se proti němu ale bouří už teď. Zpěvačku osočuje, že se rouhá, a lidi nabádá, aby jí nevěnovali žádnou pozornost.

Nebyla by to Lady Gaga, aby se kolem ní chvíli nečeřily vody. V úterý 19. dubna 2011, tedy ve velikonočním týdnu, bude mít premiéru její nový singl Judas (Jidáš) z chystané desky Born This Way. V klipu pak Lady Gaga ztvární Máří Magdalenu a americký herec Norman Reedus si zahraje zrádného Jidáše.

Lady Gaga láká na klip Judas

“Jsou lidé, kteří mají skutečný talent, a potom je tu Lady Gaga. Ta si nezaslouží žádnou pozornost,” zareagoval na tuto zprávu William Anthony Donohue, vůdce americké Katolické ligy pro náboženská a občanská práva. “To se opravdu nezmůže na jiný způsob sebepropagace, než se rouhat o Velikonocích?”

Nás v Kouli překvapuje, proč Donohue prostě "nepřepne" na jiný kanál. A taky se bojíme, aby Lady Gaga nezakázali vstup do Vatikánu. I to by měla podobné s Madonnou.

Jedwardi budou dělat reklamu na cereálie
A teď na druhý pól bulvárních novinek. Dvojčata John a Edward, která se coby uskupení Jedward proslavila v britském X Factoru, si zase přijdou k nějakým penězům. Stanou se totiž reklamními tvářemi čokoládových cereálií. Nahradí opici, která dělala firmě Coco Pops reklamu, co paměť lidstvu sahá. “Bude cool, když přijdete do obchodu a první co uvidíte, budeme my,” prohlásil John.

poll

 

Témata: