Lady GaGa ukázala prsa. A je zpátky v TOP 5

matoush

Zajímá vás, pro koho nafotila Lady GaGa lechtivé fotky? Kdo v hitparádách porazil Michaela Jacksona? A kde měli naopak krále popu nejraději a nejvíce ho teď stahují? My v Kouli.cz to víme.

V USA skončilo desetitýdení kralování Boom Boom Pow, Black Eyed Peas však litovat nemusí. Na první místo usedlo jejich druhé želízko v ohni, song I Gotta Feeling. BEP kralují i žebříčku desek, The E.N.D. je první již třetí týden. Z pozice nejstahovanějšího alba skupinu ale vytlačila kolekce největších hitů zesnulého Michaela Jacksona.

Lady GaGa miluje své tělo právem
Na pátém místě Billboardu najdeme Love Game Lady GaGa. Výstřední umělkyně nepřestává šokovat. O jejím posledním výstřelku informoval minulý pátek server gone hollywood.com. Lady GaGa podle něj nafotila sérii fotek pro V Magazine. Není asi nutno dodávat, že fotografie nezachycovaly právě zpěvaččin obličej. „Je skvělé, že to udělala,“ rozplývají se muži na webových stránkách časopisu. „Pořád vykládá, jak své tělo miluje, teď všichni vidí, že ho miluje právem.“ Pokud vás zajímá, jak moc se zpěvačka odhalila, a nechce se vám čekat na konec července, kdy má inkriminovaný V Magazine vyjít, podívejte se na záznam focení sem.
Jedinou novinkou v TOP 10 je New Divide od skupiny Linkin Park. Ústřední song z filmu Transformers: Revenge of the Fallen (minule 30. místo) vyskočil na devátý stupínek.

Poslechněte si Lady GaGa v písni Paparazzi

http://www.youtube.com/watch?v=uVjBz9O84Vw&feature=related

Pomozte Michaelovi na vrchol!
Na britských ostrovech se tento týden odehrál zajímavý duel. Officialcharts se odvozují od počtu stažení skladby z iTunes, a proto se čekalo, nakolik zasáhne do pořadí smrt Michaela Jacksona. Man In The Mirror se během minulého týdne pohodlně usadila na špici, kde vydržela až do pátku. Tehdy na ni začala dotírat CascadaEvacuate The Dancefloor. „Pomozte Michaelovi na vrchol,“ vykřikoval The Sun, „nic nebude pro nás, jeho fanoušky, větším zadostiučiněním, než když bude na jedničce.“ Sama rivalka Cascada v sobotu prohlásila: „Část mého já nechce Michaela porazit tak krátce po jeho smrti. Druhá část si ale nepřeje nic jiného.“ Z těchto „částí“ zvítězila ta druhá, Evacuate the Dancefloor je jedničkou tohoto týdne.

Poslechněte si Cascadu v písni Evacuate The Dancefloor

Naopak velmi srdnatá v truchlení a stahování písní Michaela Jacksona je Austrálie. Král popu zde obsadil trojku (Thriller), šestku (Black Or White), sedmičku (Billie Jean) a osmičku (Man In The Mirror). V žebříčku desek zaujal hned všechny stupně vítězů: Thiller 25 je bronzový, kompilace Number Ones stříbrná a na prvním místě usedl výběr The Essentials.

Billboard Hot 100 Music Chart (USA)
1. The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling
2. The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow
3. Drake – Best I Ever Had
4. Keri Hilson featuring Kanye West & Ne-Yo – Knock You Down
5. Lady GaGa – Love Game

Theofficialcharts.com (Velká Británie)
1. Cascada – Evacute The Dancefloor
2. Michael Jackson – Man In The Mirror
3. La Roux – Bulletproof
4. David Guetta feat. Kelly Rowland – When The Love Takes Over
5. Lady GaGa – Paparazzi

Australiancharts.com (Australie)
1. The Black Eyed Peas
– I Gotta Feeling
2. Lady GaGa – Paparazzi
3. Michael Jackson – Thriller
4. Linkin Park – New Divide
5. The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow

Sverigetopplistan.se (Švédsko)
1. Milow
– Ayo Technology
2. Alexander Rybak –  Fairytale
3. Yohanna – Is It True?
4. Dead By April – Losing You
5. Promoe – Svennebanan