Lady Gaga zveřejnila nový disko singl Born This Way

Hana-Slivova

Zpěvačka Lady Gaga zveřejnila na svém webu písničku Born This Way, první singl z chystané stejnojmenné desky. Ani stopy po písničkářství u klavíru, tohle je téměř čisté disko.

Hymnu homosexuální hrdosti (na Kouli: Lady Gaga zveřejnila text singlu Born This Way), jak média nazvala první singl Lady Gaga z květnové desky Born This Way, Lady Gaga na americké Voguesi můžete od pátečního dopolene poslechnout na zpěvaččině webu.

Lady Gaga: Born This Way

Born This Way je další klasická diskotéková pecka. "Napsala jsem ji za deset minut," řekla zpěvačka březnovému vydání americké verze Vogue, jejíž obálku zdobí. Trošku tak popírá své další vyjádření, totiž že její fanoušci si nezaslouží "jen tak něco trendy" a že její deska by měla být "albem desetiletí."

Živě zahraje Lady Gaga písničku na ceremoniálu během předávání cen Grammy. Uvidí je i diváci v České republice, přenos na ČT2 začíná v pondělí 14. února dvě hodiny po půlnoci.

poll

O tom, jak bude singl Born This Way znít, spekulovala i moderátorka Ellen DeGeneres ve své populární show. Podívejte se, co spolu s hosty Justinem Bieberem a Jamesem Bluntem vymyslela.

http://www.youtube.com/watch?v=ZDHfQ7UC59Q

Témata:,