Lenny Kravitz veze na brněnský Velodrom nové písně i slavné hity


Americký zpěvák Lenny Kravitz se po roce vrací do Česka. Nikoliv do Prahy, ale na brněnský Velodrom. Vystoupí tam v pátek 19. června.

Lenny Kravitz Foto myspace

Brněnšký Veledrom má kapacitu 10 tisíc lidí, řada vstupenek je ale ještě v prodeji. Koncert Lennyho Kravitze je navíc součástí projektu Artist Music Exchange, v rámci kterého je možné nakupovat vstupenky za velmi příznivé ceny. Kravitzova show tak vyjdou zrhuba na čtyři stovky. A s čím Lenny Kravitz do „jihomoravské metropole“ dorazí?
Zpěvák a multiinstrumentalista je už více než rok na turné, kterým propaguje svojí poslední desku It Is Time For A Love Revolution. Loni v červnu s ní přijel do pražské O2 Areny, kam si ho přišlo poslechnout skoro 14 tisíc lidí. Brněnský koncert bude mít podle pořadatelů trochu jinou atmosféru díky tomu, že se koná pod širým nebem. Liší se také rozměry velkoplošných projekcí a řešení světelného parku.
Publikum se v Brně dočká i Kravitzových starších hitů. A pozor – zpěvák na některých koncertech sestupuje z pódia do hlediště a zdraví se se svými fanoušky. Fanynky v prvních řadách se tak mají na Velodromu na co těšit. (lbp)

Podívejte se na Lennyho Kravitze a jeho Belive

Lenny Kravitz (USA)
Kde:
Brno, Velodrom
Kdy: 19. června
Čas: 19:00
Vstup: 400 Kč přes Artist Music Exchange, 790 Kč a 990 Kč přes Ticketpro

 

 

 

Témata:,