Lou Rhodes z Lamb přiváží do Prahy „jednu dobrou věc“

Lubos-Prochazka

V pátek 7. května dorazí do Prahy na sólový koncert zpěvačka dua Lamb Lou Rhodes. V Paláci Akropolis představí písničkářka z Velké Británie nové album One Good Thing. Pořadatelé slibují daleko intimnější vystoupení, než zpěvačka předvedla loni v létě s domovskou kapelou Lamb.

Anglická písničkářka Lou Rhodes vystoupí v květnové Praze v rámci cyklu Music Infinity v Paláci Akropolis. Poprvé tady byla loni v létě s oblíbenou triphopovou kapelou Lamb, která jí  – jakožto zpěvačce kapely – přinesla popularitu. Nová deska Lou Rhodes jménem One Good Thing vyšla letos v polovině března a první singl There For The Taking si fanoušci mohli zdarma stáhnout na jejích webovkách.

Jen kytara, violoncello a kontrabas
Před šesti lety se Lou Rhodes rozešla s tátou svých dětí a odstěhovala z Londýna na venkov, kde se snaží žít přirozeným způsobem. A právě nový život se odráží i v jejích nových písních. Na koncertech Lou vystupuje jen s akustickou kytarou, doprovázená dvěma spoluhráči na violoncello a kontrabas. V této sestavě dorazí i do Prahy. "7. května to bude v Paláci Akropolis určitě mnohem intimnější zážitek než loňský návrat Lamb," lákají na koncert Lou Rhodes pořadatelé. My tam určitě nebudeme chybět.
Recenze na koncert Lamb v Praze: Mlčení jehňátek na britský způsob…

Podívejte se na Lou Rhodes na koncertech

Lou Rhodes (UK)
Kdy:
Pátek 7. května
Kde: Palác Akropolis, Praha 3, Žižkov
Čas: 19.30
Vstupenky: 400 Kč v den koncertu, 395 Kč v předprodeji (Ticketpro a Ticketportal), 300 Kč a 350 Kč v pokladně Paláce Akropolis