Magické foto: Arya Stark spojila síly s Harry Potterem

Redakce

Herečka Maisie Williams, známá ze seriálu Hry o trůny, potěšila fanoušky, když sdílela snímek, na kterém je s Danielem Radcliffem, představitelem Harryho Pottera. Dva fantasy světy se tak propojily, a to díky Comic Conu, tedy srazu fanoušků fantasy, anime, videoher a podobných záležitostí.

Maisie Williams má před sebou asi velkou hereckou budoucnost.¨Je to britská herečka, jejíž nejznámější rolí je Arya Stark v seriálu Hra o trůny. Byla to její první role a byla první dětskou herečkou v pořadu, která v roli zabila někoho jiného. Za svůj výkon v roli získala obdiv a ocenění.

Williams dále sbírala chválu i ve druhé sérii seriálu a HBO ji navrhlo pro zvážení na cenu Emmy v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. V roce 2012 získala dvě ceny Portal Award, pro nejlepší televizní herečku ve vedlejší roli a pro nejlepší mladou herečku. Ve věku patnácti let se stala nejmladším držitelem ceny v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. V březnu 2013 byla nominována na Young Artist Award v kategorii nejlepší mladá herečka ve vedlejší roli v televizním seriálu.

No a teď je tak slavná, že se kamarádí i s Danielem Radcliffem, známým jako Harry Potter. Radcliffe nezůstal jen u Harryho, ale začal hrát v divadlech a všem kritikům dokázal, že není herec jedné role. Za své filmy i divadelní představení vždy sklidí pochvaly a uznání od kritiků i diváků, tudíž se snad dá říct, že i on má skvělou hereckou kariéru před sebou. I když jako Harry Potter zůstane v našich srdcích asi navždy.