Máma Beyoncé chystá novou desku. S frontmanem One Republic

Hana-Slivova

Porodem dcerky Ivy Blue pro zpěvačku Beyoncé kariéra nekončí. Podle Ryana Teddera, producenta jejích skladeb a zároveň frontmana kapely One Republic, chystá zpěvačka "dva projekty."

Ryan Tedder z One Republic prozradil, že s Beyoncé začal plánovat další nahrávky. "Diskuse na téma další deska Beyoncé právě začala. Mluvíme o dvou projektech. Nabízím jí to nejlepší, co můžu, a ona to do sebe všechno vstřebává. Je úžasná," řekl Tedder hiphopovému magazínu The Boombox.  

Beyoncé podle něj ale nechce natočit desku v rytmu roku 2012. "Zajímá jí, co se bude dít v roce 2013. Je to skvělá kormidelnice, o tom žádná," říká Tedder s tím, že pro ni určitě napíše nějaké skladby o mateřství. "To je samo sebou," dodal.

O tom, jak chápat ony "dva projekty", se ovšem Tedder nezmínil. Není tak jasné, jestli Beyoncé chystá dvojCD ve stylu předposledního alba I Am… Sasha Fierce, anebo půjde o dvě rozdílné nahrávky.

Poslední album 4 (recenze) vydala Beyoncé v roce 2011. Loni se také představila na festivalu v Glastonbury. Podívejte se, jak fantastická na pódiu se svou ženskou kapelou byla.

http://www.youtube.com/watch?v=COYanq9GrcM

Témata:,