Máte někoho rádi? Řekněte mu to na Valentýna muzikou!

Hana-Slivova

Patříte k těm, kteří Valentýn, den všech zamilovaných, neslaví? Možná, že letos svůj názor změníte. Ne, nebudete muset kupovat čokoládové srdce, kytici růží ani večeři v restauraci. Nabízíme vám hezký kompromis - vyznejte své city oblíbenou muzikou a pěkným přáním, které jsme pro vás připravili.

Koule.cz přichystala pro všechny ty, kteří ještě nemají žádné valentýnské překvapení pro milou či milého, malou inspiraci.
Na homepagi našeho webu najdete valentýnské přání, kterým svému partnerovi stoprocentně zpříjemníte den. Stačí, když vyberete zpěváka, zpěvačku nebo kapelu, kterou má rád, přidáte osobní vzkaz a přání mu jednoduše odešlete.
Po rozkliknutí přání se adresátovi rozezní skladby ze speciální valentýnské nálady, kterou jsme pro tento den na YouRadiu připravili, a také žánrové nálady vybraných interpretů.

Že zrovna nemáte nikoho, komu byste valentýnské přání poslali? Nic si z toho nedělejte. Valentýnskou náladu si můžete pustit i sami doma nebo třeba v práci. Stačí, když si na YouRadiu najdete přes tlačítka Hrát náhodně vybranou náladu – Hledej muziku – Speciály – valentýnský speciál.

Hezký (nejen) 14. únor vám přeje Koule.cz!  
Témata:,