Metallica přijede v červenci do Prahy, odehraje koncert na přání

Hana-Slivova

Americká skupina Metallica dnes ohlásila, že 8. července představí svou show Metallica By Request také v České republice. V rámci Aerodrome Festivalu na holešovickém Výstavišti odehraje koncert, o jehož programu rozhodne samo publikum. Vstupenky stojí od 1490 korun.

Setlist holešovického koncertu kapely Metallica na Aerodrome Festivalu 8. července 2014 si budou moci zvolit sami fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku přes internet; volit budou moci z více než 140 skladeb, jež Metallica dosud nahrála. Sedmnáct písní s největším počtem hlasů doplní skupina zbrusu novou nahrávkou na tradiční osmnáctiskladbovou délku koncertu. Průběh hlasování i finální setlist mohou fans sledovat na webu Metalliky.

Poslechněte si Metallicu v Youradiu

"Už se nemůžeme dočkat, až příští rok na několik týdnů opustíme studio a vyrazíme načerpat energii mezi své fanoušky na koncerty," říká bubeník Lars Ulrich. "Myslím, že to bude zábavné, když program sestaví naši fanoušci. Navíc mi to jako člověku, který naše setlisty zpravidla dává dohromady, hodně uleví". dodává s úsměvem.

Přednostní prodej vstupenek pro zaregistrované fanoušky začne 4. prosince v 9 hodin exkluzivně přes Eventim. Od 9 hodin následujícího dne budou lístky k dispozici navíc přes Ticketportal. Vstupenky stojí 1490 až 1990 korun.

http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

Témata:,