Miley Cyrus prdí v USA, pupkáči prosí: Nepadejte na nás!

matoush

Je lepší originál, nebo parodie na YouTube? Tuto otázku si klade lidstvo po celá tisíciletí. Dnes vám ukážeme předělávky, které pravděpodobně nejsou lepší než originály, ale rozhodně jsou (alespoň podle nás) mnohem vtipnější.

První z dnešních předělávek se zaměří na Američanku tělem i duší, sedmnáctiletou herečku a zpěvačku Miley Cyrus (recenze na poslední desku: Miley Cyrus dospívá a inspiraci bere u Lady Gaga.) Ta ve své starší hitovce Party In the USA popisuje, jak jí pop music vždycky zlepší náladu. Ne tak ovšem v k nerozeznání podobné parodii Farting In the USA. V té, jak už název napovídá, se svěřuje se svými zažívacími potížemi, které plynou z americky nezdravého životního stylu. „Stáhněte okýnka, držte se dál, vypouštím plyn jak yeah,“ zpívá dvojnice Miley. Rozkošné!

Opravdová Miley Cyrus

Parodovaná Miley Cyrus

Druhý song, jehož parodii vám dnes ukážeme, byl kontroverzní už v původní verzi. „Když jsem to viděl poprvé, spadl jsem z veslovacího trenažeru,“ vyjádřil se tehdejší britský premiér Tony Blair ke klipu k diskotékové vypalovačce švédského DJ Erica Prydze Call On Me, což je v podstatě jen přehlídka sexy dívek.
Daleko vtpnější je ovšem remake zvaný Don´t Fall On Me. Skupina pupkáčů v nejlepších letech si v něm vzala na paškál sestavu cviků, které v originále předcvičují spoře oděné modelky. Ještě že my na veslovací stroj nelezeme!

Opravdový Eric Prydz

Parodovaný Eric Prydz

http://www.youtube.com/watch?v=QcRNJxjXnJU

A teď vážně. Cílem mnoha parodií se stala i těžařská společnost BP, která tři měsíce nezvládala zastavit únik ropy v Mexickém zálivu. My jsme pro vás vybrali předělávku hitu Lady Gaga Bad Romance s názvem Big Oilmance. Dívčí hlas do melodie Bad Romance zpívá: „La-la neslyšíme, máme zacpané uši, zavřeme oči, zmizíme, tohle je olejárna…“

Tady je Lady Gaga a její rekordně sledovaný klip Bad Romance

Co vy na to? Znáte nějaké ještě vtipnější parodie? Komentujte!
Témata: