Mít pořád sex? To dnes není cool, říká Lady Gaga

Hana-Slivova

Zapomeňte na Lady Gaga, která se na pódiu svléká do půl těla, tančí u tyče a dělá obscénní gesta. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka se nyní jakožto vyslankyně kampaně proti nemoci AIDS rozhodla, že bude šířit slávu celibátu. „Žiju teď sama, a tak nemám ani sex,“ tvrdí. „Následujte mě, je to skvělé.“

Zpěvačka Lady Gaga má sice štěstí ve hře, v lásce jí ale trochu chybí – tedy alespoň to tvrdí do médií. V současné době je totiž prý singl, a proto také s nikým nespí. Vůbec jí to ale nevadí. „Jsem sama, protože to tak chci, nemám čas nikoho poznávat,“ řekla během návštěvy Londýna, kde promovala kampaň kosmetické společnosti M.A.C. Ta šíří osvětu o nákaze viremm HIV a nemoci AIDS. "Nemůžu uvěřit, že to říkám, ale je to tak – nemějte sex. Je v pořádku, když nespíte s nikým, koho neznáte," dodala zpěvačka.

Buďte nezávislé a silné
Gaga zdůraznila, že její sexuální zdrženlivost je něco, co by chtěla se svými fandy oslavit. „Je skvělé, když můžete být tím, kým chcete být. Nejste-li na sex připraveny, tak prostě s nikým nespěte,“ apeluje na mladé holky. „Pamatuju si ze svého dospívání na všechny ty slečny, které se chtěly okamžitě s někým vyspat, mít pořád sex ale dneska cool rozhodně není. Cool  je být nezávislá a silná,“ myslí si. Nebo jí to jen nakazuje smlouva s firmou M.A.C.?
Kdo ví, pravdou ale je, že počet žen s HIV a AIDS celosvětově přibývá, a to zejména ve věkové skupině 17 až 24 let, kterou měla Lady Gaga oslovit. A Kouli se líbí, že Lady Gaga využívá svou popularitu pro dobrou věc.
Spolu s Gaga je v kampani zaangažovaná i šestapadesátiletá zpěvačka Cyndi Lauper, která má za úkol na nebezpečí nákazy virem HIV upozornit ženy ve věku 38 až 60 let.
Dříve se v podobných kampaních M.A.Cu angažovaly i například zpěvačky Madonna a FergieBlack Eyed Peas.

Lady Gaga vydává v květnu u labelu Universal Music zremixovanou verzi poslední desky The Fame Monster. Album se bude jmenovat jednoduše The  Remix, limitovaná verze vyjde na USB klíči.

Poslechněte si, jak Lady Gaga se Cyndi Lauper hovoří o kampani proti HIV

http://www.youtube.com/watch?v=1m98QJ_QXc4

Témata: