Módní inspirace z Varů: Staňte se filmovou hvězdou!

acupofstyle

Karlovy Vary jsou v červenci nejen městem filmů, ale i módy, hvězd, večírků a inspirace. Vybrali jsme pro tebe tři celebrity, které svůj outfit zvládly na jedničku, a ukážeme ti, jak ho sama můžeš nosit. Který se ti líbí nejvíce?

Jitka Schneiderová v rudé! boty a kabelka – Baťa, šaty – Topshop, náušnice – ALDO

(ČTK, koláž Koule.cz)

Jitka vsadila na sexy červenou a nešlápla vedle. Výrazné červené se nemusíš bát ani ty. Nech ji zářit. Zvol k outfitu už jen jemné, černé doplňky, a ze šperků si, stejně jako Jitka, vezmi jen náušnice. Tak dáš nejlépe vyniknout šatům a zároveň budeš vypadat dokonale upraveně. Tento look se dá jednoduše převézt i do každodenního života. Róbu vyměň za košilové šaty a místo lodiček vezmi sandálky na podpatku a klasickou kabelku a máš outfit do práce, na rande, zkrátka kam jen budeš chtít!

Jane Maloneová v třpytivé bílé. Šaty zleva – Topshop, H&M, H&M, psaníčko – ALDO, boty – Baťa

(ČTK, koláž Koule.cz)

Do Varů zavítala i americká herečka Jane Malone, kterou možná znáš třeba z Hunger Games. Vsadila na bílou s korálkovým zdobením, což je jistota, která v létě bude vypadat vždy božsky. Dodá na jemnosti a roztomilosti. Podobný outfit si můžeš vzít třeba na letní venkovní party nebo jakýkoliv jiný večírek. Šaty poseté korálky najdeš v mnoha obchodech, ale pokud se ti žádné nezalíbí, sáhni po bílých a přidej náhrdelník. Look bohyně už stačí doplnit páskovými sandálky a něžným psaníčkem.

Aňa Geislerová rozumí geometrii. Zleva: šaty – H&M, Topshop, Lindex, boty – Baťa, kabelka – ALDO

(ČTK, koláž Koule.cz)

Aňa dobře ví, že jedním z největších trendů sezóny jsou geometrické vzory. Pruhy, průstřihy, střídání barev a materiálů. Má to štěstí, že jí sluší opravdu vše a vždy vypadá noblesně i díky svému sympatickému úsměvu. Podobného looku docílíš jednoduše. Stačí se nebát! Pokud zrovna neseženeš podobné šaty, zkus zkombinovat sukni s halenkou. Nezapomeň ale, že rozruch v outfitu dalším vzorem není dobrý nápad. Doplňky už proto vol buď střídmé černé nebo kovové, nebo můžeš outfit rozzářit barvou.

Témata: