Monkey Business chystají vánoční „čtyřicetiletou“ party


Série vánočních koncertů v pražských sálech a klubech s blížícími se svátky pokračuje. Čtvrtek 17. prosince bude v centru Prahy patřit kapele Monkey Business, která si pro sebe a své fanoušky rezervovala Velký sál Lucerny.

V centru Prahy koncertovali Monkey Business před pár týdny, kdy na Národní třídě "perfektně" zpívali v rámci oslav 20 let od sametové revoluce. Teď se vracejí o pár ulic dál, do Velkého sálu Lucerny.

Pustťe si Monkey Business na Musilinu

Proč 40 let?
Vánoční koncert "opiček" má podtitul 40 let. Slaví snad partička kolem Romana Holého a Matěje Rupperta takové výročí? Ale ne. Čtyřicítka je prý hádanka pro všechny hosty předvánočního večera. "Možná čtyřicet let od myšlenky založení skupiny, možná čtyřicet let věrného přátelství mezi Romanem a Matějem, možná na čtyřicet let podepsaná smlouva mezi členy kapely na její působení," spekulují hudební internetové servery.
Po koncertu proběhne afterparty v Lucerna Music Baru, kde budou hrát DJ Maceo a DJ Mikuláš.

Rozhovor na Kouli.cz: Lepší desku než tu naši jsem letos neslyšel, říká Matěj Ruppert z Monkey Business

Náročný rok
Monkey Business letos dost koncertovali a také vydali nové, šesté řadové album Twilight Of Jesters. Kluci dokonce měli předskakovat před květnovým koncertem Simply Red v pražské O2 areně. Nakonec se ale na poslední chvíli nedohodli s pořadateli a na pódiu si nezahráli. (lbp)

Podívejte se, jak Matěj Ruppert zpíval 17. listopadu v Praze na Národní třídě Perfect Day

Monkey Business 40 let
Kde:
Velký sál Lucerny, Praha 1
Kdy: 17. prosince
Čas: 20.00
Vstupné: 349 Kč v síti Ticketpro

Témata:, ,