Mr Hudson je závislý na injekcích do hýždí

matoush

Představte si, že natočíte duet s jednou z největších hvězd hudebního nebe. Song zaboduje a dostane se na druhé místo jedné z nejvýznamnějších hitparád světa. A vy se přesto nemůžete radovat, protože máte zdravotní potíže, od kterých vám pomáhá jenom velmi nepříjemná terapie. Přesně to potkalo Mr Hudsona, nového spolupracovníka Kanye West. Nejen o tom se dočteme v dnešním díle zpráv ze světa hitparád.

Pro Black Eyed Peas je tento týden jubilejní. Již počtvrté se jejich I Gotta Feeling umístil na špici Billboard Hot 100 Music Charts a připočítáme-li k této době dvanáct týdnů, po které kraloval americkému žebříčku hit Boom Boom Pow, ovládají Black Eyed Peas nejdůvěryhodnější chart hudebního průmyslu po celou třetinu roku! Americkou dvojkou tohoto týdne je opět Drake a jeho Best I Ever Had, na trojku se probojovala Taylor Swift a You Belong With Me (mimochodem je to poprvé, co mladá zpěvačka stanula na stupních vítězů).

Poslechněte si Taylor Swift

http://www.youtube.com/watch?v=Mo-2yC_qbyI

Mr Hudson si stěžuje na vyčerpanost
Britskou jedničkou se již podruhé stala píseň Beat Again od skupiny JLS, někdejší dvojky britského X-Factoru. Hned za nimi se umístila dvojice Kanye West a Mr Hudson s novinkou Supernova. A právě Mr Hudson se minulý týden v rozhovoru pro L.A. Troubadour přiznal, co jedině ho udrží v kondici. „Poslední dobou bývám opravdu vyčerpaný. A začíná to být opravdu vážné,“ stěžuje si. „Nedávno jsem měl mít koncert a když jsem se ráno probudil, bolelo mě v krku tak, že jsem ani nemohl mluvit. Nic nepomáhalo, dokud mi doktor nedal do zadku injekci steroidů. Od té chvíle je musím dostávat pravidelně.“ Pravděpodobně mu injekce opravdu pomáhají, protože Hudson má dostatek energie i na milostný život – v pátek ho viděli na romantické večeři s Rihannou.

Poslechněte si Mr Hudson ft Kanye West – Supernova

http://www.youtube.com/watch?v=FOrW4-ko9po

Šmoulové jsou nesmrtelní
A na závěr tu opět máme Úlet týdne. A nestává se jím nikdo jiný než Šmoulové. Jejich dánská obdoba Smølferne se totiž se svým výběrem hitů Smølfeparty 2 dostala až na páté místo dánského prodejního žebříčku. Poslouchat je je velmi nostalgické!

Podívejte se na dánské Šmouly

The Billboard Hot 100 Music Charts (USA)
1. The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling
2. Drake – Best I Ever Had
3. Taylor Swift – You Belong With Me
4. Keri Hilson – Knock You Down
5. Sean Kingston – Fire Burning

theofficialcharts.com (Velká Británie)
1. JLS – Beat Again
2. Mr Hudson ft Kanye West – Supernova
3. The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling
4. Cascada – Evacuate The Dancefloor
5. La Roux – Bulletproof

Danishcharts.com – alba (Dánsko)
1. Michael Jackson – The Collection
2. Aqua – Greatest Hits
3. Gasolin‘ – Masseraf Success – Greatest Hits & Greatest Live
4. Bamses Venner – Vi er le vendelys
5. Smølferne – Smølfeparty 2

Australian-charts.com (Australie)
1. The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling
2. Lady GaGa – Paparazzi
3. The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow
4. Linkin Park – new Divide
5. Taylor Swift – You Belong With Me