MTV vysílá do světa další dva obrovské silikony – Heidi Montag

matoush

Když se v posledním vydání pořadu MTV The Hills objevila dívka jménem Heidi Montag, většině mužů spadla čelist. Tahle kdysi hezká blondýna, hvězdička početných reality show a (rádoby) zpěvačka totiž ukázala, co dlouho slibovala - nové, plastickými chirurgy zvětšené poprsí. Výsledek? Přinejmenším neuspokojivý, hlásí dnešní Šrumec v showbizu.

pollZpěvačka, herečka a bývalá studentka módy Heidi Montag (23) si nechala uměle zvětšit poprsí. Jak sama říká, je za to velmi ráda, ovšem vypadá to, že je zřejmě jediná. „Obrovský, ohavný, směšný,“ napsal o výsledku operace server thehollywoodgossips.com. U osoby, která o sobě tvrdí, že dbá hlavně o svou duši, působí rozhodnutí podstoupit plastiku opravdu poněkud netradičně, a podíváme-li se navíc, jak zákrok dopadl, nezbývá, než se zasmát. Hrudník třiadvacetileté blondýny je zavalen horou silikonových implantátů tak velkých, že jsou pod jemnou kůží jejích ňader jasně vidět jejich obrysy. „Vypadá, jako by si ty k*zy vycpala sádrou,“ posmívá se jistý Greg v diskuzi pod fotkami

Dobře, na plastiku chodí spousta lidí a občas to prostě nevyjde, říkali jsme si. Potom jsme ale zabrousili po webu, abychom se podívali, čím že se to Heidi vlastně živí. A odsoudili jsme ji definitivně. Muzika, již provozuje, je podprůměrná, o tom není sporu. Co ale její výkon doráží, jsou pohyby, které u zpěvu dělá. Heidi se svíjí před kamerou tak, že nás jistá kolegyně podezřívala, že se v pracovní době koukáme na porno.  
Proč Heidi radši nezůstala u módy?

Podívejte se na Heidin klip

http://www.youtube.com/watch?v=KJQPDW3DyvI

Michelle McGee spala i s manželem Pink
Máme tady také další informace o potetované modelce Michelle McGee. To je ta, která se nedávno dostala na titulní stránky novin, když se provalilo, že má poměr s manželem herečky Sandry Bullock (a nás rozčílila hlavně ta nacistická uniforma, ve které se nechala vyfotit).
Nyní ovšem vyšlo najevo, že Sandřin Jesse James není Michellin jediný slavný zářez. McGeein bývalý manžel Shane Modica totiž řekl magazínu Radaronline.com, že se Michelle měla vyspat i s manželem zpěvačky Pink Careym Hartem. „Je to celá ona, vždycky jde s tím, kdo má plnější kapsu,“ říká o své ex Shane Modica. „Je to hrozné, ale ona vážně spí s každým, kdo by jí mohl pomoct v kariéře.“ Snad do Michelle dotáhne dálk než do ordinace lékaře.

Témata: