Na koncertu The Spankers se bude křtít nový singl Party Lovers


Velmi ambiciózní reggae, disco-popová kapela, která teprve nedávno vtrhla do českých klubů, má pěkně našlápnuto do vyšších pater hudební scény. Okamžitě si získala množství fanoušků a stala se stálicí českých festivalů. Koncertovala nejen za hranicemi České republiky, ale i Evropy. Těsně před vánočními svátky pokřtí nový singl Party Lovers.

Tahle osmičlenná partička s jednou dračicí v popředí nedávno obměnila sestavu. Kytarista František Albrecht hýří vtipem, když představuje nové členy kapely: „Seznamte se s novými členy The Spankers! Košická střela Sisa Feherová, má ráda zpěv a publikum ji miluje. Veselý fotřík Viktor, hraje na basu a rád pivo. Marek, náš trumpeťák, je ex-člen Lunetiku, ale i tak je velmi šikovný,“ usmívá se František.

 

Druhým dechem dodává, že oficiální přivítání mladé zpěvačky z Košic, která v kapele zpívá necelé dva měsíce a které nikdo neřekne jinak než ďábel Sisa, proběhne na křtu jejich nového singlu Party Lovers v neděli 18. prosince v pražském klubu Futurum. Oficiálními hosty a kmotry singlu budou Matěj Ruppert z Monkey Business a Dr. Kary z Fast Food Orchestra. Celý mejdan rozjedou svým hutným dubovým groovem skvělí Bug´n´Dub.

 

The Spankers fungují dva roky a za tu dobu mají na kontě EP RIGHT IN THE MORNING i dlouhohrající CD jménem BOOM! BANG! POW! YOU KNOW,  na kterém hostuje například Tonya Graves z Monkey Bussines nebo Dr. Kary a Su-Sha z Fast Food Orchestra. Za tuto desku byli odměněni druhým místem na žánrové ceny Anděl 2010 a s velmi oblíbeným videoklipem k pilotní písni Superman vyhráli v hitparádě České televize v pořadu Medúza. Během letošního jara absolvovali turné po Brazílii, na podzim koncertovali společně s kapelou Bug´n´Dub po Česku. Letošní koncertně nabitý rok zakončí křtem již výše zmíněného singlu.

 

Vstupenky na koncert je možné už nyní zakoupit v předprodejní síti Ticketpro za 125 Kč, na místě bude stát vstup 150 Kč.

 

Témata:, , ,