Ňadra podle Heidi Montag aneb MTV radí, co už je moc

matoush

Hvězda MTV Heidi Montag pravděpodobně usoudila, že osm plastických operací během jednoho roku je příliš. Připravila proto speciální večerní show nazvanou Zašly plastiky slavných příliš daleko? Takováto šokující zpověď si pozornost našeho Šrumce nepochybně zaslouží.

„Když jsem se vrátila z nemocnice, myslela jsem, že zemřu bolestí,“ vzpomíná hvězdička MTV Heidi Montag, které ke kariéře neúspěšné zpěvačky a herečky v různých reality show Heidi Montag a její tři balonypomohla vylepšená prsa. „Vypadala jsem, jako kdyby mě přejel náklaďák.“ Vzhledem k tomu, kolik plastických operací podstoupila (mimo jiné úprava nosu, modeláž stehen a absurdně přehnané zvětšení poprsí), se tomu nelze divit. „Po operaci jsem nemohla dojít ani na záchod,“ pokračuje. „Měla jsem nateklý obliček a tmavomodrá záda.“
Ačkoli lidé kolem Heidi tvrdí, že je hvězda plastikami doslova posedlá a nikdo ji nezastaví, ona sama svaluje vinu na svého chirurga: „Nemyslím si, že jsem byla dostatečně připravená. Vypadá to snadno, když doktor říká „trochu to vezme tady a támhle,“ ale je to opravdu vážná věc.“
Jestli by nebylo lepší, kdyby holka nevěřila, co jí kdo napovídá, a radši začala myslet sama.

Seznam plastik, k nimž se Heidi Montag během své show přiznala (podívejte se, jak Heidi vypadala před a po plastikách):
*vytvarování nosu
*pozvednutí obočí
*odstranění chloupků z brady
*úprava tvaru zad
*zmenšení uší
*liposukce stehen
*tukové implantáty do tváří
*zvětšení prsou

poll

Black Eyed Peas chystají show na superballu
A teď trocha sportu. Únorové finále Super Bowlu (ligy v americkém fotbalu) je každoročně jednou z nejsledovanějších událostí amerických televizních obrazovek, ostatně vidět jsme to mohli třeba v populárním seriálu How I Met Your Mother. Proto se velký důraz klade i na vystoupení, které probíhá o přestávce. Od chvíle, kdy při něm v roce 2004 odhalil Justin Timberlake prso Janet Jackson, na akci vystupovali i starší a klidnější interpreti jako The Rolling Stones, The Who nebo Bruce Springsteen.
Letos se opět můžeme těšit na show, řada totiž přišla na Black Eyed Peas. Zazpívají prý starý šlágr Let’s Get It Starded.

Témata: