Náhodný sex nezvládám, říká Courtney Love

matoush

Někdo ji miluje, někdo nesnáší, my tvrdíme, že pokud něco umí, je to ovdovět. O kom je řeč? O Courtney Love, rockové provokatérce a vdově po Kurtu Cobainovi. Tato blondýna poskytla kratičký rozhovor, do nějž dokázala vměstnat sex, svoje slabosti a dokonce typy, jak být krásnější. Tedy přesně ty věci, které náš Šrumec v šoubizu vždy zaručeně zaujmou.

Courtney Love, tedy hudebnice, kterou časopis Rolling Stone prohlásil za nejkontroverznější ženu v dějinách rocku, se v úterý objevila na stránkách bulvárního plátku Daily Mirror. Učinila zde několik zásadních prohlášení. „Mezi věci, ve kterých nejsem dobrá, patří: náhodný sex, Obálka zmiňovaného magazínu OKpletení, šití, odvykání kouření a hra na nepřístupnou, když je to nejvíce potřeba,“ prohlásila. Aby si pozornost světových médií zaručila definitivně, dodala recept, díky němuž vypadá tak, jak vypadá: „Nejkrásnější jsem po dobrém sexu, jako každý.“
My v Kouli si myslíme, že jestli za to oopravdu může sex, měla by si paní Courtney najít šikovnějšího milence.

Robert Pattison se oženil aneb Pravda o bulvárních titulcích
Při pohledu na titulní stranu magazínu OK by se mohlo zdát, že z Hollywoodu, jak jsme jej znali, nezůstal kámen na kameni. Robert Pattison je ženatý, televizní hvězda Kendra Leigh Wilkinson těhotná a děti Kate Gosselin populární díky reality show Jon & Kate Plus 8 musely z neznámého důvodu pryč ze školy.
Abyste neměli pocit, že vám tajíme zásadní klepy dekadentních kalifornských kruhů, tady je souhrn reálného dění:

*Článek s titulkem Rob & Kristen – Just married (podle něhož by člověk usuzoval na zásadní zlom v životě nejsladšího upíra na světě) vypráví o veselém dovádění mladého herce poté, co natočil svatební scénu.
*Žádné překvapivé odpovědi se nedoberete ani ve stati s názvem Kendra: The truth about pregnancy. Pravda zní: hvězda reality show The Girls Next Door těhotná není.
*A jak to bylo s těmi dětmi? Musely opustit exkluzivní vzdělávací ústav proto, že byly ne vychované.

Témata: