Naše prsa jsou OK aneb Nejprsatější songy na YouTube

matoush

Prsa vládnou showbyznisu. Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co s tím můžeme dělat. Další díl letního seriálu tematických videí vám proto přináší tři podle nás nejlepší klipy, které ženské vnady velebí.

Nejprve se seznamte s Američanem Nice Peterem a jeho popěvkem I Fall Asleep on Her Boobs. Jak název napovídá, v songu zpívá Milý Petr o tom, jak nejraději spí. „Co dělat, usnu na jejích prsou,“ svěřuje se. Že by to s ní nebylo moc zábavné? Ale kde, právě naopak. Vdaná nebo svobodná, všem to v těch bikinách vážně sluší!

http://www.youtube.com/watch?v=tuNhjDmvr3g

Těsně pod vrcholem se usadilo poprsí, které v devadesátých letech drželo u televize celou generaci chlapců. My v Kouli totiž nevěříme, že by seriál Pobřežní hlídka dosáhl takového úspěchy, kdyby v něm nehrála Pamela Anderson. Klip inspirovaný Baywatch dostává s nostalgií stříbrnou medaili.

http://www.youtube.com/watch?v=X8BIQiJzwWA&feature=fvst

O vítězi bylo rozhodnuto ihned, jakmile jsme začali tento žebříček tvořit. Na prvním místě se prostě nemohl umístit nikdo jiný než Norka Lene Alexandra. Nejen že je poprsí této oživlé panenky Barbie vskutku impozantní, ale na odiv ho hrdě dává ona sama. Přitom prohlašuje: „My boobs are OK!“ „Moje prsa jsou OK, je jedno, co kdo tvrdí, já vím, že jsou OK!“
No, jestli tohle znamená OK, tak my budeme radši nenormální.