Nejnechutnější filmy, které byly natočeny: Srpski film, Lidská stonožka a další „skvosty“

Redakce

U některých filmů si říkáme, zda měl režisér fakt zapotřebí něco tak odporného natočit a jestli náhodou lidi, co se na daném snímku jakkoli podíleli, nemají nějaký vážný psychický problém. Protože následující filmy fakt nejsou normální!

  1. Srpski film. Snímek z roku 2010 je dílem režiséra Srdjana Spasojevice, což podle nás musí být ukázkový blázen, který by měl být zavřený někde v bílé vypolstrované místnosti. Film pojednává o natáčení pornofilmu s, řekněme, ne zcela tradiční tématikou. Ve filmu uvidíte fakt nechutné, hodně reálně vypadající scény.
  2. Saló aneb 120 dní Sodomy. Snímek z roku 1975 je vážně disturbující. Natočil ho Pier Paolo Pasolini podle stejnojmenné knihy Markýze de Sade. Snímek je plný ponižování a obscéností, které jdou až do fekálních krajností. O závěru snad ani nebudeme nic psát. Kdo má silný žaludek, nechť se na to mrkne.
  3. Zvrácený. K našemu absolutnímu nepochopení si v tomto filmu režiséra Gaspar Noého z roku 2002 zahrála Monica Belluci. Bacha, film je dost syrový!
  4. Lidská stonožka. Chcete vidět, jak jsou lidi spojovaní svými různými otvory do lidské stonožky? Pak je tento film z roku 2010 režiséra Toma Sixe to pravé ořechové pro vás!
  5. Umučení Krista. S tímto filmem v roce 2004 vyjel Mel Gibbson. Hodně tím tenkrát všechny šokoval. Film je totiž hodně drsný. Na to, že to točila hollywoodská hvězda, která hrála hlavní roli ve snímku O čem ženy sní…