„Nejraději masturbuji pětkrát denně,“ svěřuje se James Franco

matoush

Hvězda filmů o Spidermanovi James Franco (32) poskytl rozhovor, který se měl týkat jeho role ve snímku 127 hodin. Nakonec se ale točil kolem dvou zdánlivě nesouvisejících témat: amputací a masturbace. A upřímně, přesně tato dvě témata náš šrumec vždy zajímají nejvíc.

James Franco pilně pracuje na filmu 127 hodin. Vypráví příběh horolezce Arona Ralstona, který si v roce 2003 musel amputovat vlastní ruku, aby se zachránil. První otázka magazínu Hollywoodreporter se proto točila právě kolem této amputační scény. „V tom filmu jsou mnohem náročnější scény a všechny se točí v podstatě stejně," řekl Franco. „Hned první záběr byl ten, kde mi na ruku spadne balvan a já se ji pokouším vyrvat. Než jsme začali natáčet, řekl mi Danny (Boyle, režisér): „Zapnu kameru a nebudu do toho zasahovat, prostě to pojede." Bylo to lepší, protože po dvaceti minutách jsem měl celou ruku tmavě fialovou. Proti tomu byla ta amputace hračka."

"Mám to rád čtyřikrát, pětkrát denně," říká Franco
Když se v roce 2003 dostal příběh na veřejnost, rozvířily americký bulvár spekulace, jestli nebožák během pěti dnů, kdy byl uvězněn pod balvanem, masturboval. Ani rozhovor se tomuto tématu nevyhnul: „Aron je gentleman, myslím, že o tom nemluví s nikým," odpověděl Franco. Ten se ale ve filmu k této praktice uchýlí. A vůbec mu to nevadí: „Trávím spoustu času o samotě, zvlášť proto, že při práci musím cestovat. Takže i docela hodně času trávím sám v hotelu. Ale nevadí mi to, protože mám alespoň dost času sám pro sebe. Musím dělat spoustu věcí do školy a tak podobně. (směje se) Dobře, zeptali jste se: Když jsem sám, masturbuji opravdu hodně. Nevím proč, ale prostě jsou dny, kdy toho máte strašně moc přečíst, ještě více napsat, ale vy jen ležíte a… OK, občas prostě jen strávím celý den na gauči a dělám to. Mám to rád tak čtyřikrát, pětkrát denně. Takže upřímně, myslím, že kdybych byl sám uvězněn pod kamenem, asi bych to dělal."

Hodně upřímné, Koule to oceňuje…

Podívejte se na trailer k filmu 127 hodin