Nightwork křtí s Koulí Tepláky. Soutěžte o lístky na koncert!

Hana-Slivova

Koule.cz koncert Nightwork, tak se jmenuje večírek, na kterém se bude křtít nová deska Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa. Nightwork na sebe před rokem upozornili klipem Já jsem gay, který si na YouTube pustily dva miliony lidí. Zpěvák Vojta Dyk hrál nedávno v kinohitu Ženy v pokušení, ke kterému s Nightwork nazpíval hlavní písničku, kytarista Jakub Prachař zase nyní moderuje soutěž Česko slovensko má talent. Přijďte se na Koule.cz koncert Nightwork podívat 13. října do Incheba areny!

První desku pod názvem Respectmaja vydala kapela Nightwork v roce 2007, její reedice  – už se zmíněným hitem Jsem gay – vyšla v roce 2009.
Novinku Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa kapela právě dokončuje, termín křtu už je ale jasný: 13. října 2010 v Incheba areně neboli malé sportovní hale v Praze na Výstavišti v rámci Koule.cz koncertu Nightwork. Kdo si na sebe vezme tepláky, ten rozhodně neprohloupí.

Nightwork a Já jsem gay

http://www.youtube.com/watch?v=yJrGt_Pu8TA

Nebyli by to Nightwork, aby si na koncert nenachystali řadu vtipných překvapení. Kromě doprovodné dechové sekce nebo smyčců dívčího tria Inflagranti chystají hoši fešnou promenádu v teplácích. Do scény kapela zakomponuje také spřátelené akrobaty z (neustále vyprodaného) představení La Putyka principála Rosti Nováka. „Herci z La Putyky tak budou vedle muzikantů předvádět na trampolíně taneční choreografii. Pro koncert počítáme i s laputykovými uvaděči,“ říká manažer kapely Filip Šmíd.
Vrcholem večera pak bude pokus o oficiální registrované partnerstvípo vzoru songu Já jsem gay. Máte partnera či partnerku, se kterou byste rádi "pod registrací" žili až do konce života? Pak se přihlaste kapele, ta má totiž v plánu, že do Incheba areny pozve opravdového oddávajícího.

Poslechněte si koncertní spot a od 20. září SOUTĚŽTE NA KOULI O 30 LÍSTKŮ NA KONCERT!
Nightwork jsou:

Vojta Dyk – zpěv,  František Soukup – zpěv,  Jakub Prachař – kytara,  Jan Maxián – klávesy, Ondřej Sluka – bicí,  Jakub Antl – baskytara

Koule.cz koncert Nightwork
Kdy:
13. října 2010
Kdy: 20:00
Kde: Incheba arena (malá sportovní hala, Praha 7 – Výstaviště)
Vstup: Přes síť Eventim, 350 Kč, 570 Kč za vstupenku s novým CD

Koule.cz koncert Nightwork přináší značka Nicorette ®, která je zaměřena na odvykání kouření.
Dalšími partnery jsou: Adidas, Nokia, EMI, On Air music,
Estrada, s.r.o

Nightwork a jejich zábavný klip k iniciativě Vyměňte politiky

http://www.youtube.com/watch?v=7DrCRJn2q5I

Ukázky z představení La Putyka, kde hraje polovina Nightwork

http://www.youtube.com/watch?v=0pOJVGzmXzU

Ukázky z filmu Ženy v pokušení, kde hraje a zpívá Vojta Dyk s Nightwork

(EA_201009002)