Nová deska Lady Gaga bude „šokující, šokující, šokující“

Hana-Slivova

Baví vás ještě popová hvěza Lady Gaga? Její hoříci piáno, sex v přímém přenosu a provokativní klipy? Chystáte se na listopadový koncert v Praze? Pak se těšte na zpěvaččinu novou, v pořadí třetí řadovou desku, která bude podle jejího producenta "šokující, šokující, šokující".

pollNa novém albu zpěvačky Lady Gaga se podílí i marocký producent RedOne, který už teď tvrdí, že deska bude "šokující, šokující, šokující." Jestli to má být další z reklamních triků (anebo jestli bude deska skvělá, případně skandální) ale není jasné. "Nikdy se nechcete odchýlit od toho, kvůli čemu vás mají lidi rádi, to je samozřejmé. Ale i tak chceme dát fanouškům něco navíc, něco, u čeho si řeknou: Panebože, to jsme nečekali!"

Věřte nebo ne, ale my posloucháme rock´n´roll
Lady Gaga o chystané desce, která by měla vyjít během příštího roku, už leccos prozradila. Ví se například, že na albu se objeví rocková balada You and I, která zazněla premiérově v červnu na večírku (reportáž na Kouli) pořádaném Eltonem Johnem. "Ta písnička je o opravdové lásce a o nejdůležitějším člověku v mém životě," řekla. Dodala, že psaní nového materiálu se věnuje hlavně během cestování v rámci turné. "Inspirovala mě dálnice, inspiroval mě rock´n´roll. Věřte nebo ne, my na cestách posloucháme bigbít," prozradila o chutích své koncertní crew.

You and I, zánovní písnička z chystané desky

Co ale zpěvačka určitě neprozradí, je název desky. Fanoušci se ho nedozví dříve než na Silvestra. "Možná, že si to jméno vytetuju a nechám se s ním vyfotit," řekla už dříve.
Album se nahrává v Chicagu a Lady Gaga o něm nadšeně hovoří jako o "stoprocentně nejlepším, které kdy udělala." Producent RedOne má být podepsaný pod dvěma písničkami, dříve ale Lady Gaga pomáhal s hitovkami Poker Face, Just Dance nebo Alejandro.

Témata: