Nova těsně vyhrála, ale Prima měla lepší soutěžící. Koukněte na videa

Lubos-Prochazka

Nova se svojí Talentmanií nad Primou a jejím projektem Česko Slovensko má talent vyhrála jen těsně, podívejte se na graf. Prima ale zase nabídla zajímavější soutěžící v čele s nevidomými košickými rappery nh6.

Na nováckou Talentmanii se dívalo milion 336 tisíc lidí. Prima s Česko Slovensko má talent skončila druhá, zapnulo si ji milion 142 tisíc diváků.
Na grafu sledovanosti od ATO Mediaresearch je ale jasně vidět, že zájem o Leoše Mareše na Nově, která vysílala živou show ze zámku Milotice, upadl asi ve 20.50, kdy televize spustila reklamu a lidé tak ve velkém přepnuli na Primu. Na tomto kanále s malou vyjímkou zůstali do konce prvního dílu Česko Slovensko má talent. "V nejlepší minutě (21.21) nás sledovalo celkově 2 miliony 105 tisíc diváků," pochlubila se Kouli mluvčí Primy Jana Kocová. "Jsou to uspokojující výsledky," zní vzkaz z televize Nova, jejíž show ke startu Talentmanie ale byla asi o 15 minut delší, než sestříhaný a tím pádem svižný pořad na Primě.

Podívejte se na iluzionistu, který Primě přitáhl kolem půl desáté nejvíce diváků

http://www.youtube.com/watch?v=AZE85Anwp8Y

Podívejte se na hrdiny prvního dílu Česko Slovensko má talent, nevidomé rappery nh6

http://www.youtube.com/watch?v=rPWzHX_pn_0

Ředitel Novy: Počítám s tím, že můžeme prohrát
Když jsme připravovali společný projekt Novy s Markízou proti konkurenčnímu Primy a Jojky, byli jsme velmi ostražití. Ale i kdyby se to nepodařilo, je to jen jeden večer v týdnu, prohlásil dosavadní ředitel Novy Petr Dvořák. Jeho televize už tento týden nabídne divákům castingové díly Talentmanie – a to od středy do neděle vždy v hlavním vysílacím čase. Prima přinese druhý díl Česko Slovensko má talent opět v neděli.

Podívejte se na první díl Talentmanie tady.
Podívejte se tady na VIP zprávy, které předcházely startu Česko Slovensko má talent na Primě. Samotnou show Prima ve svém archivu zatím nemá.
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit