Nová vycházející hvězda hip-hopu se jmenuje Screw


Posloucháte rádi hip hop? Pokud ano, máme pro váš následující zprávu: Agentura NETWOR production Vám představuje vycházející hvězdu českého rapu, který si říká Screw.

Pro všechny příznivce hip hopu a rapu Vám agentura NETWOR production přináší novou hip hopovou hvězdu. Je jím 20-ti letý Screw, vlastním jménem Lukáš Procházka který pochází ze severu Čech a po třech letech tréninku připravuje první oficiální album. Pozornější fanoušci jej určitě již zaregistrovali v písničce „Amor na mol“ 

 , kterou vytvořil společně s rapperem Dapprem, kapelou z Rychnova u Jablonce nad Nisou Fly64 a zpěvákem Wilipem Flčkem z dnes již známé mladistvé kapely Koblížc!.

Novinky o rapperovi najdeš také na facebooku: http://www.facebook.com/pages/ScrewMusic/147941671942632

Lukáš se věnuje hudbě již od malička. Jako malý kluk nahrával písničky na tehdy ještě magnetofonové kazety. Postupem času se začal hudebně vyvíjet a hrál např. na zobcovou flétnu, kytaru či klávesy, později začal poznávat zákulísí koncertů a natáčení videoklipů. Dostal se tak až k rapu, který ho zaujal a jak již řekli i hudební kritici: „Screw má, co nabídnout“. Posuďte sami: 

„Pro rok 2012 chystám nejen album, turné, videoklipy, ale díky agentuře NETWOR production a labelu Street row records již brzy uslyšíte první pecku v rádiích, za což děkuji“, ukončil Screw