Nové album Robbieho Williamse vyjde v listopadu

Lubos-Prochazka

Fanoušci britského zpěváka Robbieho Williamse (35) se v listopadu po třech letech dočkají. Vyjde totiž jeho nová deska Reality Killed The Video Star.

(Zřejmě) takovéhle bude nové album Robbieho Williamse

http://www.youtube.com/watch?v=6MYAojgeOz4

Termín, kdy se nové album bývalého frontmana boybandu Take That Robbieho Williamse Reality Killed The Video Star objeví na pultech obchodů, je stanoven na  9. listopadu. O měsíc dříve vyjde první singl nazvaný Bodies. Robbie Willimas označil připravovanou desku na svém blogu za "nářez". Fanoušci prý uslyší "starého Robbieho, nového Robbieho a Robbieho, se kterým se ještě nikdo z nás nesetkal".
Jednu ze skladeb prý Williams věnoval nedávno zesnulému Michaelu Jacksonovi. "Nemohl jsem přijít na text, který by se hodil k jedné z nových písní. Když zemřel, přepsal jsem to a myslel přitom na něj," prozradil Williams k okolnostem vzniku nahrávky.
Producentem Williamsova alba je Trevor Horn, který předtím spolupracoval například s kapelou Pet Shop Boys. Je také spoluautorem hitu Video Killed The Radio Star, který Williamse inspiroval k názvu jeho novinky. Robbie Williams vydal na sólové drázce sedm studiových alb, dva výběry a jedno živé CD.

Témata: