O2 SÁZAVAFESTEM VÁS PROVEDOU FRIKY A LENKA!


Letošní ročník O2 Sázavafestu si pro vás připravil novinku v podobě video-streamingů přímo z areálu festivalu. Na internetu díky tomu budete moci sledovat záběry z koncertů, ankety s návštěvníky festivalu a především rozhovory s interprety a kapelami, které na O2 Sázavafestu vystoupí...

Tohoto důležitého úkolu se zhostí dvojice Friky a Lenka, kterou znáte z naší crew!

Friky se 6 let aktivně věnuje Djingu (rap, hip hop, crunk, R´n´B, jungle, drum´n base, breakbeat,  bassline, 2step, house, disco, oldschool). Desky roztáčí v klubech po celé ČR a i zahraničí. V 17ti letech začal nabírat první zkušenosti s moderováním a dopracoval se až k radiu Dj, kde má od ledna 2008 pod palcem každý všední den mezi půl sedmou a devátou hodinou ranní show nazvanou „ Ranní Škrábání“, což je jediná ranní show v Česku, kde se každé ráno, pět dní v týdnu vysílá živě z gramofonů a to jen z gramofonů. Kromě radia DJ můžete Frikyho slyšet i na Evropě 2 v pořadu Dance Exxtravaganza, nebo ho můžete potkat jako moderátora a Dje na mnoha společenských akcích a parties.  Když má Friky volno, tak spí.

Lenka je součástí Radio Dj crew od září 2008. Její specialitkou je All day drive – během celodenního vysílání Vám přináší zprávy z domova i ze světa, informace a akcích, které stojí za Vaší pozornost, novinky ze světa módy a hudby. Kromě mluvení do mikrofonu se věnuje studiu, přátelům, kulturním akcím, a když se přemůže, tak i sportu.

Video- streaming najdete na webu www.tn.cz v pátek 31. a sobotu 1. srpna od 18:00 – 23:00 nebo po festivalu na stránkách www.o2extra.cz , www.sázavafest.cz nebo facebook. Line-up streamu zde.

Checkněte jak jim to jde! Pokud se tedy nepotkáme v Kácově…..

Témata: