Oceán hlásí návrat! Nové album vyjde již začátkem června

Redakce

Skupina Oceán se vrací. Nové album je prvním studiovým počinem Oceánu po neuvěřitelných pětadvaceti letech, dostalo název VE SMÍRU a vyjde na začátku června. “Smír mezi námi všemi ‘oceánskými‘ i všemi v tomto Vesmíru. Podaná ruka prostřednictvím nové hudby a textů je naším dalším krokem k Vám,“ osvětluje název alba skupina.

Jitka Charvátová, Petr Kučera, Jan Vozáry a nově i Petr Hons strávili řadu posledních měsíců psaním nových písní a následným natáčením demonahrávek, které poslední týdny dostávaly svoji finální podobu ve studiu u producenta Armina Effenbergera. “Měl jsem s Honzou Vozárym nastíněno pár hudebních nápadů. K těm se přidala invence Jitky a Petra Honse a v tvůrčím rauši vzniklo jádro nového Vesmíru. Jsme vděčni, že znovu nastal magický tvůrčí čas mezi námi čtyřmi… jako dřív… jen s novými tvářemi,“ dodává ke vzniku nových písní i celé desky Petr Kučera.

Album nakonec obsahuje celkem jedenáct písní, včetně nové verze někdejšího hitu Odlesk tvůj. První ochutnávkou z alba je píseň Dante.

Kapela ji věnuje všem svým věrným fanouškům a všem, kteří ji léta podporují, stojí při ní a dodávali jí poslední měsíce energii a sílu jít dál… Další info najdete na nových webových stránkách www.oceancz.cz , které byly právě spuštěny.

KLARA. vyráží na první sólové turné

Lucie Bílá: Smířila jsem se s vlky ve svojí hlavě