Papa Roach vezou do Roxy svou nejrozmanitější desku


Kalifornská hardrocková kapela Papa Roach se vydala na celosvětové turné, kterým chce podpořit novou desku Metamorphosis. V rámci šňůry zavítá partička v neděli 7. června také do pražského Roxy.

Papa Roach Foto Myspace kapely

Písně od Papa Roach se občas objevují ve filmech, kapela zněla například na soundtracku k hororu Královna prokletých nebo v jedné části seriálu C.S.I.: Kriminálka Miami. Možná tedy, že Papa Roach tedy znáte odtud.
Možná jste ale přímo fanouškem a sledujete jejich aktuální počiny. Tím posledním je deska Metamorphosis.

Jak vidí desku Metamorphosis Koule.cz? Čtěte tady.

„Multi-platinová kalifornská pětice, která už má na kontě i nominaci na cenu Grammy, právě vydává své nejzásadnější album, nespoutanou ostrou zemitou desku, která si nebere servítky,“ hlásá na svých internetových stránkách klub Roxy. Zpěvák Jacoby Shaddix o novém CD říká: „Najdete tu poctivý hard-rockový mazec s přechody do punku a metalu. V nových věcech je plno groove a agresivity, jaké od nás znáte, ale je v nich i plno nového.“ Kytarista Jerry Horton dodává, že se „kapela tentokrát otevřela všemožným vlivům. Chtěli jsme prozkoumat všechna možná zákoutí hudby. Na albu je i trochu bluesu, trochu progrese, je to naše zatím nejrozmanitější deska.“
Koncert Papa Roach v Roxy tak bude určitě pořádná jízda. Svědčí o tom i věta zpěváka Shaddixe:  „Poslechnout si desku je jedna věc, ale když přijdete na náš koncert, je to skoro jako rituál. Dokážeme přenést atmosféru klubu na velké pódium a i z malého klubu dokážeme pro lidi vytvořit arénu!“ Zaujalo vás to? Pak nesmíte za týden v Roxi chybět. Koule.cz tam bude samozřejmě také! (lbp)

Podívejte se na Papa Roach a jejich To Be Loved

18882096_1311392638929091_7921185320915816060_n


Papa Roach (USA)

Support: Dear Superstar
Kde:
klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: 7. června
Čas: 18:00
Vstup: 690 Kč přes Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream