Paris Hilton chce být královnou taneční hudby. Natáčí s Davidem Guettou

matoush

Pokud jste krásná, máte bujné poprsí a už o vás někdo někdy napsal, s největší pravděpodobností vás jednou přepadne nutkání nahrát desku. Nebo alespoň singl. Několik kusů zřejmě prodáte, ale - při vší úctě - dobře zvažte, zda si svět opravdu zaslouží empirickou zkušenost s vašimi vokálními schopnostmi. Abyste se pak nedostala mezi Paris Hilton a spol., na které se zaměřil dnešní Šrumec.

Rozmazlená blondýna Paris Hilton neodolala pokušení znovu prorazit v hudební branži. Před několika týdny vypustila zprávu, že chystá „the sickest song ever“.

Nyní o tomto vymazleném šlágru přinášíme podrobnosti. Paris se nezavřela na Ibize s nikým jiným než s Davidem Guettou. Podle serveru NME vše nasvědčuje tomu, že z profi dědičky a vymetačky večírků se má stát nejlepší ženská dýdžejka všech dob. U nás v Kouli tato informace vyvolala upřímné zděšení, neboť jsme se ještě nestačili vzpamatovat z jejího posledního hitu Stars Are Blind z roku 2006.

http://www.youtube.com/watch?v=tTZVuEWxEnk&ob=av3n

Vzhledem k tomu, že kariéra Paris v posledních letech lehce stagnovala, vyrostla jí v temných koutech Hollywoodu konkurence. Heidi Montag je blonďatá a má gigantické vnady, které se valily z obrazovek MTV během vysílání reality showThe Hills. I ona se proslavila skrze uniklou nahrávku milostných hrátek (kterou chtěl zveřejnit její partner Spencer Pratt). V roce 2007 vydala album Superficial. Kdyby vás mermomocí zajímalo, jak taková Heidi Montag zní, zkuste si představit Britney Spears a odečtěte devadesát procent.

http://www.youtube.com/watch?v=F0OJ-zGzDik

Abychom byli spravedliví, i v českých luzích a hájích máme podobné úkazy. Takovou Ester Ládovou Wikipedie definuje jako pornoherečku a zpěvačku. Hrála v pornu, byla v nějaké té reality show a myslí si, že umí zpívat. Ne, neumí. Její taneční kousek Tak už pojď je směska hekání a hodně lascivních textů. O muziku tu sice moc nejde, ale při pohledu na Paris a Heidi uznáváme, že jsme na světové úrovni.

Velmi podobný osud má za sebou i další česká rodačka, ovšem o dost úspěšněšjí – Dolly Buster. Nechme stranou její přínos kinematografii se snímky jako Sny fetiše, Pytlík nebo Kameňák 3 i politickou kariéru a zaměřme se pouze na její pěveckou dráhu. Konstrukt Wake Up, na kterém spolupracovala s devadesátkovým uskupením Sin With Sebastian, sice nevykazuje žádné známky kvality a v konkurenci dnešního přehledu suverénně vládne.

http://www.youtube.com/watch?v=PXv9Abap61I

Buďme upřímní. Tak, aby natočily slušnou desku, herečky většinou zpívat neumí. Ale zpěvačky jsou ještě horší herečky. Victoria Beckham bývá často označována jako zpěvačka (takže s tím nebudeme polemizovat). Její filmografie je relativně obsáhlá, a herecký talent? Asi stejný jako hlas Paris Hilton.
Při pátku jsme si proto dovolili i malé poučení: to, co umíte ze všeho nejméně, raději vůbec nedělejte.

 

Témata: