Pink v novém klipu F**kin‘ Perfect: Snad zabráním sebevraždám

Hana-Slivova

Pink před několika dny představila nové video k písničce F**kin' Perfect. Těhotná zpěvačka v něm podporuje všechny mladé lidi, kteří měli těžké dětství, nepatřili do party a svoje starosti řešili tak, že si ublížili.

Po klipu ke skladbě Raise Your Glass (na Kouli: Ťukněte si s Pink na všechny blázny) přišla zpěvačka Pink s dalším emotivním klipem.
Příběh ke skladbě F**kin‘ Perfect vypráví o dívce, která si v dětství nerozuměla se spolužáky ani s matkou. Nakonec se rozhodla vystoupit z kruhu a po pokusu o sebevraždu radikálně změnila život.

Pink – F**kin‘ Perfect

Sama Pink o klipu i skladbě říká: "Podporuji děti, které jsou zoufalé, nešťastné, které jejich rodiče nevyslyší. Chci, aby věděli, že mně jejich osud není jedno. Nepodporuju sebevraždy nebo sebepoškozování, podporuju děti, jež mají problémy s tím, že je okolí nepříjalo. Tohle je problém a já o tom problému chci mluvit."

Pink: Moje dítě ocení i krásy světa
V klipu se objevuje několik explicitních scén, jež nejsou emočně vyčerpávající jenom pro samotného diváka. "Natáčení toho videa, stejně jako psaní písničky, pro mě bylo dost náročné. Čekám potomka a chci, aby věděl, že ho budu milovat takový, jaký je. Život je sice někdy krutý, ale přeju si, aby moje dítě dokázalo ocenit i jeho krásu. Jsou kolem nás lidé, kteří za to stojí," dodává Pink na svém webu.

Témata: