Po Náhradníkovi a Buchtě představují Bek Ofis svého Ledoborce!


V neděli 1.6. představila hudební skupina Bek Ofis svůj nový videoklip ke skladbě Ledoborec. O čem že je? O plavkách, řízku a létající čivavě!

Česká pop rocková parta Bek Ofis je známá zejména pro chytlavé melodie a ironické texty svých skladeb. Základ skupiny tvoří skvělí hudebníci v čele se zpěvákem Janem Nedvědem, baskytarystou Karlem Hubáčkem, klávesistou Viktorem Macákem a bubeníkem Ondřejem Slukou.

           

zavádí diváky k typickému českému rybníku, kde není nouze o teplé pivo a mastné řízky v alobalu. Dlouhou chvíli horkem zmáhaného osazenstva pláže přeruší až příchod svalnatých Ledoborců, které > jak jinak< ztělesňují samotní členové kapely. Těsné nátělníky máčí roztávající led a mokré kostky stékají i po rozpálených tělech přítomných dam. Pořádná party je tu!

 

            Od angličtiny se Bek Ofis vrací k rodnému jazyku a groteskním textem navazují na skladbu Náhradník, se kterou zvítězili v soutěži Youtube fest. Na tvorbě skladby Ledoborec se vůbec poprvé podílel také nový člen Bek Ofis a bubeník skupiny Nightwork Ondřej Sluka.  Po písních Recept na buchtu, B.U.Ř.T tak přichází Ledoborec, který nechá málokoho chladným. 

Témata:, , ,