PODPOŘTE DOBROU VĚC


7. prosince 2009 rozezní pražskou Retro Music Hall benefiční festival tanečních kapel Madfinger, Gulo Čar, Afrodisiak, Terne Čhave a rapper Henry D s přáteli z United Flavour a Forbidden Fruits. Koncert chce pomoci Azylovému domu R-mosty pro matky s dětmi, který krátce po svém zprovoznění nedostal očekávanou dotaci a potřebuje doplnit alespoň základní vybavení pokojů a peníze na energie pro letošní zimu.

retro

V Praze chybí podle kvalifikovaných odhadů až 150 míst pro matky s dětmi v sociální nouzi. Přitom v hlavním městě nová taková zařízení nevznikají, spíše se ruší.

Nezisková organizace R-Mosty, která se od roku 1992 zabývá prací se sociálně vyloučenými rodinami a dětmi, se proto rozhodla takové zařízení zbudovat na vlastní pěst. Pouze díky podpoře soukromého sponzora, který zakoupil dva objekty v Mladé Boleslavi, se tento projekt podařilo dokončit. Nyní potřebujeme objekty zajistit pro důstojný provoz alespoň do doby vyhlášení výsledků státních dotací pro rok 2010. Kapacita objektů je až 40 osob, pořadníky čekajících matek s dětmi jsou plné.

Vstupné na celou akci je přívětivých 200,- kč na místě. Předprodej za 180,- lze objednávat na adrese kancelar@r-mosty.cz

Přijďte a podpořte dobrou věc. Začátek je už v 18:30!!!

Témata: