Pojďte se podívat na Lily Allen. Než „ukončí kariéru“


Fanoušci britské popové hvězdičky Lily Allen (24) se přesně za týden dočkají jejího prvního (a možná také posledního) vystoupení v České republice. Tahle prostořeká Britka zazpívá v pátek 30. října v holešovickém klubu SaSazu v Praze 7. Lístky ještě seženete, ale pospěšte si.

Lily AllenLily Allen zazpívá v SaSaZu v rámci turné k albu It˙s Not Me. Do Prahy ale paradoxně přijede několik dnů poté, co prohlásila, že s muzikou skončí. „Prostě, abyste věděli, už jsem s nahrávací společností nemluvila o dalším prodloužení smlouvy a nemám ani žádné plány natáčet další desku. Ale samozřejmě navždy zůstanu fanouškem nové hudby, nejsem na hudební byznys naštvaná,“ napsala na svém blogu. „Dny, kdy jsem vydělávala na nahrávání muziky, jsou ale minulostí,“ dodala excentrická a "zlobivá" Lilly.

Budu herečkou
Po čtyřech letech muzicírování jsou prý její hlasivky unavené a ráda by zkusila zase něco nového. „Všechno ukončím v březnu příštího roku a budu připravena na nové zkušenosti,“ říká. A co chce dělat? Prý má nakročeno na slavná prkna ve West Endu, kde by se měla objevit ve hře spisovatele a režiséra Neila LaButea s názvem Reasons To Be Pretty. „Chtějí, abych hrála hlavní roli, což je pro mě vzrušující, ale zároveň děsivé. Zkontaktovala jsem učitelku herectví, která mě bude navštěvovat doma. Beru prostě každou novou výzvu,“ řekla Allen.
Ještě před tím, než zpěvačka zamíří na prkna, která znamenají svět, si ji ale nenechte ujít na jejím prvním a evidentně také posledním českém koncertě. Vstupenky stojí v síti Ticketpro 1300 Kč, v týdnu ale podraží na 1550 Kč, takže si pospěšte. VIP lístky  za 2500 Kč už jsou vyprodané.

Poslechněte si Lily Allen

http://www.youtube.com/watch?v=BmY_P4bRhzM

Lily Allen
Kde:
SaSaZu, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Kdy: 30. října
Čas: 21:00
Vstup: 1300 Kč, příští týden 1550 Kč v síti Ticketpro

Témata:,