Poslechněte si novinku Avril Lavigne: What the Hell

Hana-Slivova

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne chystá na březen čtvrtou desku Goodbye Lullaby. První singl se jmenuje What a Hell a podívat se na něj můžete na YouTube.

Šestadvacetiletá zpěvačka Avril Lavigne se nedávno rozvedla s Deryckem Whibleym z kapely Sum 41, singl What the Hell ale žádné převratné změny nepřináší. I na čtvrtém albu Goodbay Lullaby, které vychází 8. března 2011, bude Avril podle všeho energická a poppunkově melodická; What the Hell je ale podle samotné zpěvačky z celého alba nejpopovější. Lavigne v písničce zpívá o tom, že byla celý život hodná holka, ale teď je čas na zábavu, přičemž nezáleží na tom, jestli ji dotyčný miluje nebo ne.     

Naživo zazněl singl poprvé během tradičního novoročního rockového večírku Dicka Clarka, silvestrovský víkend byla skladba také zadarmo ke stažení. I dnes si ji můžete poslechnout na zpěvaččině facebookovém profilu.

Poslechněte si What the Hell

http://www.youtube.com/watch?v=CTGPbQ2LM5k

What a Hell zpěvaččce pomohl napsat Max Martin, na albu Goodbye Lullaby se podílel i exmanžel Whibley a další dlouhodobí spolupracovníci jako Evan Taubenfeld a Butch Walker.

Seznam skladeb na Goodbay Lullaby:
1. Black Star, 2. What the Hell, 3. Push, 4. Wish You Were Here, 5. Smile, 6. Stop Standing There, 7. I Love You, 8. Everybody Hurts, 9. Not Enough, 10. 4 Real, 11. Darlin, 12. Remember When, 13. Goodbye, 14. Alice

Témata:,